Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Seboreik dermatit yüzünden çok çaresizim

Seboreik dermatit yüzünden çok çaresizim

Arkadaşlar merhaba 2 yıldır seboroik dermatitim var denemediğim şey kalmadı.saçlarımı kazıttım tedavim daha etkili olsun diye ama yok geçmiyor kafamda saç bırakmadı.kirpi etinin iyi geldiğini söylediler son çare onuda denemek istiyorum ancak kirpi eti bulamıyorum.Mersin de yaşıyorum bana yardımcı olabilecek birileri var mı ???

Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba 2 yıldır seboroik dermatitim var denemediğim şey kalmadı.saçlarımı kazıttım tedavim daha etkili olsun diye ama yok geçmiyor kafamda saç bırakmadı.kirpi etinin iyi geldiğini söylediler son çare onuda denemek istiyorum ancak kirpi eti bulamıyorum.Mersin de yaşıyorum bana yardımcı olabilecek birileri var mı ???
    Soberik dermatit ile ilgili uyguladığınız tüm tedavileri ve sürelerini yazabilir misiniz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soberik dermatit ile ilgili uyguladığınız tüm tedavileri ve sürelerini yazabilir misiniz ?
    İlk 3 ay özel yağ karışımları kullandım şampuanıma çam terebentin ekledim etki etmeyince şampuanımı değiştirdim vichy yeşil head shoulders clear gibi şampuanları kullandım bunlarda etkisizleşince aktardan aldigim bitkisel şampuana başladım.şu an karbonatlı su ve elma sirkesini uyguluyorum.1 senedir haftada 2 3 defa maden suyu kullanıyorum.diyet uyguladım azaldı ama daha sonra tekrarladı.her sabah keçiboynuzu pekmezi gecede çörekotu yaÄ£ı içtim çinko tb.kullandım.karanfil uyguladım 3 ay boyunca.defne sabunu ardıç katranı sabunu kullandım 1 ay kullanabildim sabun kullanınca daha kötü oldu.2 ay lazer uyguladım.2 ay karaciğeri temizlemek için özel macun ve enginar özütü kullandım.banyo suyuma deniz tuzu atıyorum durulama suyunuda defne yaprağıyla yapıyorum.daha hatırlamadıklarım olabilir 2 senedir her günüm bununla geçiyor hocam

İlk 3 ay özel yağ karışımları kullandım şampuanıma çam terebentin ekledim etki etmeyince şampuanımı değiştirdim vichy yeşil head shoulders clear gibi şampuanları kullandım bunlarda etkisizleşince aktardan aldigim bitkisel şampuana başladım.şu an karbonatlı su ve elma sirkesini uyguluyorum.1 senedir haftada 2 3 defa maden suyu kullanıyorum.diyet uyguladım azaldı ama daha sonra tekrarladı.her sabah keçiboynuzu pekmezi gecede çörekotu yaÄ£ı içtim çinko tb.kullandım.karanfil uyguladım 3 ay boyunca.defne sabunu ardıç katranı sabunu kullandım 1 ay kullanabildim sabun kullanınca daha kötü oldu.2 ay lazer uyguladım.2 ay karaciğeri temizlemek için özel macun ve enginar özütü kullandım.banyo suyuma deniz tuzu atıyorum durulama suyunuda defne yaprağıyla yapıyorum.daha hatırlamadıklarım olabilir 2 senedir her günüm bununla geçiyor hocam
    En iyi etkiyi hangi kullandıklarınızda gördünüz ve ne kadar sürdü ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyi etkiyi hangi kullandıklarınızda gördünüz ve ne kadar sürdü ?
    Özel yağ karışımından ve head shoulders clinical strenght şampuanından aldım ve 6 ay sürdü hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Özel yağ karışımından ve head shoulders clinical strenght şampuanından aldım ve 6 ay sürdü hocam
    Slm peki kafa derinizde yara bere kabuklanma var mi?aktarda yaptirdgnz karisim yagin icersinde neler vardi?

Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm peki kafa derinizde yara bere kabuklanma var mi?aktarda yaptirdgnz karisim yagin icersinde neler vardi?
    Ewt kabuklanma ve kaşıntı çok fazla.defne tohumu nane çay aÄ£acı çörekotu lavanta yağları var ikinci şişedede kırmızı kantaron var

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ewt kabuklanma ve kaşıntı çok fazla.defne tohumu nane çay aÄ£acı çörekotu lavanta yağları var ikinci şişedede kırmızı kantaron var
    Ben tam 14 yildir cekiyorum bu derdi ben de yara bere kabuk yok yagli un gbi tortu var kafami kasiyinca tirnak aram bu tortu ile doluyordu ve saclar her tarafdan dokuluyordu dokununca bile dokuluyordu resmen saclarimi kazitnca dokulme duruyordu'3 ay kadar smra tekrar basliyordu suan da sadece yeni cikan minik teller dokuluyo ben de senin uyguldign br cok yontemi uyguldim fayda gormedm suan uyguladgm tedavi iyi gbi tam emin dglm henuz 2.ayimdaym aktardan ozel yag karismi ve macun hazirladilar onu kullaniyorum samp.olarak ardic katranli samp.verdiler onu kullaniyorum yag karisinda propolis corekotu yagi ardic yagi kantoron skualen ayni sefa bir tane daha etken vardi aklima gelmiyor buna ilave bu siteden br arkadas onerdi hafada 3 gun de onu uyguluyorum nocicept hs onu kullaniyorum

Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tam 14 yildir cekiyorum bu derdi ben de yara bere kabuk yok yagli un gbi tortu var kafami kasiyinca tirnak aram bu tortu ile doluyordu ve saclar her tarafdan dokuluyordu dokununca bile dokuluyordu resmen saclarimi kazitnca dokulme duruyordu'3 ay kadar smra tekrar basliyordu suan için a sadece yeni cikan minik teller dokuluyo ben de senin uyguldign br cok yontemi uyguldim fayda gormedm suan uyguladgm tedavi iyi gbi tam emin dglm henuz 2.ayimdaym aktardan ozel yag karismi ve macun hazirladilar onu kullaniyorum samp.olarak ardic katranli samp.verdiler onu kullaniyorum yag karisinda propolis corekotu yagi ardic yagi kantoron skualen ayni sefa bir tane daha etken vardi aklima gelmiyor buna ilave bu siteden br arkadas onerdi hafada 3 gun de onu uyguluyorum nocicept hs onu kullaniyorum
    Alah sabır versin bize bir bayan olarak çok zor eski kalın saçlar gitti yeniler gelsede dökülüyor.bende bir kez saçımı kazıttım tekrar kazıtacağım gibi ancak o şekilde rahatlıyorum.kirpi etini çok duydum denemediğim o kaldı şimdi onun arayışındayım bulamıyorum herşeyden umudumu kestim umut bekledigim için her söylenene inanıp yaptım aktar aktar dolaştım ama çaresi yok.sizin güzel haberlerinizi bekliyorum

Bende de dönem dönem azıtıyor sebore, öncelikle elinizi kafanızdan uzak tutun ne olursa olsun kaşımamaya çalışın. Sık şampuan değiştirmeyin, ben normal şampuanınızın yanında konozal şampuan öneriyorum haftada 2 defa kullanın çok iyi bir temizleyici kafanızı tortulardan da arındırır. Ayrıca kafanızada her şeyi sürmemelisiniz.

Sayfa 1/2 12 SonSon