Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Finansteride teatesteron artısı

SaçımınDoktoru Üyesi

Finansteride teatesteron artısı

Arkadaslar bir sene 1/4 proscar kullandim yan etki pek gormedim ama son zamanlarda cinsel istek ve libido inanilmaz seviyede artti buna bagli cikan saclarda dokuldu su an avodart kullaniyorum sizce oral tedaviye arami vermeliyim veya nasıl bir yol izlemeliyim tesekurler ..
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz daha bekle.Bende de aynisi olmustu.Yuzum gozum sivilceden gecilmiyordu her gören nolmus sana hem kel hem de sivilce suratli olmussun diyolardi.ben de hemen kestim avodarta basladim.fakat etki mekanizmalari ayni oldugundan o da ayni sekilde yanetki gosterdi.Ben de biraktim tamamen.Bazi insanlarin metabolizmalarinin bu ilaclara cok hassas oldugunu düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yani orala aramı vermeliyim peki bu donemden sonra yeniden saclar cikiyormu ??
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

MAlesef geri geleceğini çok düşünmüyorum.Ben bır kaç ay ara verip oral Aldactone a başlamıştım.Şuan da ANdrocur kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MAlesef geri geleceğini çok düşünmüyorum.Ben bır kaç ay ara verip oral Aldactone a başlamıştım.Şuan da ANdrocur kullanıyorum.
    Hocam 5 ay aldactone kullanan sizdiniz sanırım sonuçlar çok iyiydi noldu gerileme mi var ?

Ara verdım yaklşık 3 ay oldu tabı çok az da olsa gerıleme var.Şuan tekrardan başladım tedavıye

Böyle oral tedavıler uygulayan arkadaşlara tavsıyem mümkün oldugunca fazla suyla alın hapları.Ayrıca jınekomastı belırtısı oldugu andan ıtıbaren nolvadexe başlayın.Gerçekten çok etkılı bır ılaç.Ben jınekomastı ıcın amelıyata hazırlanıyordum çünkü görüştüğüm doktorlar eğer kitle pirinç den daha büyükse ameliyatla tedavı edıyoruz dıyolardı.Bendekı jınekomastı bırakın pirinçi nerdeyse cevız buyuklugundeydı.Ama 3 ayda çok çok gerıledı şükürler olsun.Bır daha nolvadexısız oral tedavı mı ? Asla...

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle oral tedavıler uygulayan arkadaşlara tavsıyem mümkün oldugunca fazla suyla alın hapları.Ayrıca jınekomastı belırtısı oldugu andan ıtıbaren nolvadexe başlayın.Gerçekten çok etkılı bır ılaç.Ben jınekomastı ıcın amelıyata hazırlanıyordum çünkü görüştüğüm doktorlar eğer kitle pirinç den daha büyükse ameliyatla tedavı edıyoruz dıyolardı.Bendekı jınekomastı bırakın pirinçi nerdeyse cevız buyuklugundeydı.Ama 3 ayda çok çok gerıledı şükürler olsun.Bır daha nolvadexısız oral tedavı mı ? Asla...
    Bende belirtisini hissettiğim anda kullanmak istiyorum yoksa yani birbirinin zıttı ilaçlar biriyle DHT blocklarken biriyle testi arttiriyoz anlamadım ki

Öyle düşünme birbirinin tersi değil tam olarak.Nolvadexin hedef noktası meme ucundaki östrojen.Bence bekleme başlamak için çünkü çok tuhaf bı sekılde bır anda kocaman bır kıtle görebılırsın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yani testesteron artmasi gercekten saci mahvediyor bunhn icin nane cayi meyan koku gibi bitkisel takviyeler yapsak acaba etkisi olurmu
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Sayfa 1/3 123 SonSon