Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Baştan Önlem Almak İçin Yardım!!

İlk gönderimdeki güncellediğim fotoğrafların tamamını görebiliyor musunuz? Herhangi bir teknik problem var mı?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Miracle losyon içerisine 5 adet avodart kapsül sıktım, içerik açısından bir sıkıntı çıkarır mı?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Forum eskisi gibi değil, kimse birbirine yardımcı olmuyor. Verim alan kaçıp gidiyor, almayan da küsüp bırakıyor forumu ama doğru düzgün yardımlaşma olmuyor. Kaç posttur bir cevap veren bile yok...
    DÜZENSİZ KONAZOL

Alıntı erkentedavici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum eskisi gibi değil, kimse birbirine yardımcı olmuyor. Verim alan kaçıp gidiyor, almayan da küsüp bırakıyor forumu ama doğru düzgün yardımlaşma olmuyor. Kaç posttur bir cevap veren bile yok...
    Sıkabilirsin problem olmaz. Bir süre böyle kullanabilirsin. İşe yaramazsa avodartı arttırabilirsin. Ayrıca sorduğun sorunun cevabı forumda muhakkak vardır.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence standart karışımı bozma, saçın nasıl bir tepki vereceği belirsiz. Ben avodart'u minoxil içine atıyorum gerçekten faydasını gördüm.

Forum maalesef belli bir tasnife bağlı cevap bulmak imkansız hocam, araştırdım ama denk gelemedim maalesef.
    DÜZENSİZ KONAZOL

Ön ve şakak tarafından fazlasıyla saç dökülüyor, bunu nasıl engelleyeceğimi hala çözemedim. Minoxil'e hiç başlamak istemiyorum, malum döngü ve kullanım zorluğu soğutuyor baştan beni.
    DÜZENSİZ KONAZOL

Benim bildiğim kadarıyla başarılı sonuçların çoğu minox kullandı şakaklar için.Ama mevcut tedavinle uzun vadede sen de başarılı olursun.

Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim kadarıyla başarılı sonuçların çoğu minox kullandı şakaklar için.Ama mevcut tedavinle uzun vadede sen de başarılı olursun.
    Bakalım artık düzenli fotoğraf çekiyorum, 6 ay içinde dökülmeyi durduramayıp seyrelme yaşarsam başka yollar denemeyi planlıyorum. Belki oral yoldan bir şeyler denerim.
    DÜZENSİZ KONAZOL

Anlıyorum saç önemli bir şey gerçekten. Moralini bozma duracaktır bir gün dökülme. Oral tedavi pek sağlıklı değil ama işte insan mecbur kalabiliyo. Yolun açık olsun ne diyim.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Bu Konudaki Etiketler