Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
42 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Baştan Önlem Almak İçin Yardım!!

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    burayi erken kesfettigin icin cok sanslisin. ben 2-3 sene once bilseydim bu tarz seyleri simdi saclarim cok daha iyi durumdaydi muhtemelen. yukarida yazilanlarin ustune bir de dermoroller oneririrm ilk etapta bunlar yeterli bile olur belki sana durumun zaten cok kotu degil. birkac ay bunlari kullanarak dokulmeyi gozlemlersin, hala dokulme ciddi derecede var ise minoxil miracle vs. denersin...
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Anladım hocam sağ olun, bu çayın içindeki malzemeleri ne kadar koyayım miktarı ne olsun?

Teşekkürler hocam yorumlarınız için. Ben de önden önlem almayı düşündüğüm için geldim zaten, dışardan bakan biri anlamaz bile dökülme problemini ama önlem almak her zaman iyidir. Dermaroller değil de saçlarım uzun olduğu için dermastamp düşünüyorum. Dermastampe nereden ulaşabilirim ve ölçüsü sayısı ne kadar olsun?

Teşekkürler hocam yorumlarınız için. Ben de önden önlem almayı düşündüğüm için geldim zaten, dışardan bakan biri anlamaz bile dökülme problemini ama önlem almak her zaman iyidir. Dermaroller değil de saçlarım uzun olduğu için dermastamp düşünüyorum. Dermastampe nereden ulaşabilirim ve ölçüsü sayısı ne kadar olsun?

Dermastamp çeşidi zaten çok fazla mevcut değil, çoğu kişi bundan kullanıyor sanırım ben de olmak üzere. 80 iğneli. Ölçüsü ise uzun seç en az 1.0 mm olsun.

Dermaroller - Derma Stamp

Losyonu kullanmadan önce mi bu dermastampi kullanmak gerekiyor?

Evet,dermastampın açtığı mikro kanallar kapanmadan hemen uygulamak lazım. Losyondan sonra uygulamanın daha faydalı olduğunu söyleyenler de vardı sanırsam forumda ama pek bir bilgim yok.

Arkadaşlar bendeki dökülmenin ana sebebinin genetik erkek tipi dökülme olduğunu anladım, miracle losyona başladım 2 gündür, saçlarım uzun olduğu için şırınga ile gece yatmadan önce saç diplerine 2 ml sıkarak kullanıyorum. Amacım saç çıkartmak vs değil, sadece şu anki durumu korumak da yeterli benim için. Miracle Losyon günde tek kullanım yeterli gelir mi?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erkentedavici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bendeki dökülmenin ana sebebinin genetik erkek tipi dökülme olduğunu anladım, miracle losyona başladım 2 gündür, saçlarım uzun olduğu için şırınga ile gece yatmadan önce saç diplerine 2 ml sıkarak kullanıyorum. Amacım saç çıkartmak vs değil, sadece şu anki durumu korumak da yeterli benim için. Miracle Losyon günde tek kullanım yeterli gelir mi?
    Saçların hala fotoda ki gibiyse şimdilik yeterli. Kremleri ve dermarolleri ihmal etme.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Miracle losyonu kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra saç dökülmesi, yağlanma ve kaşınma gibi problemler geçti. Yaptığım yağ ve ampul karışımı ise ciddi anlamda saçları besleyip bakım yapıyor. Konazol şampuan ise saçtaki kaşınmayı kesme adına başarılı. Tedavimde başarı sağladığımı düşünüyorum. Bu istikrarda giderse saçlarımı ömür boyu koruyacağımı düşünüyorum. Ekstra olarak tecrübeli arkadaşlardan gelecek yorum ve tavsiyelere açığım.
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler