6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Bebe şampuanları??

Bebe şampuanları??

Merhaba arkadaşlar. Dalin gibi Bebe şampuan larını önerir misiniz?

Alıntı eroskara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Dalin gibi Bebe şampuan larını önerir misiniz?
    Hoşgeldin öncelikle forumumuza.1 yıldır dalin bebe kullanıcısıyım.İçindeki kimyasalların zararsızlığından dolayı seçtim sonuçta bizlerin en hassas dönemi olan , bebeklik için yapılmışlar.Saç çıkışına bir etkisinin olduğunu söyleyemem ama kepeklenme kaşıntı gibi bir problemim hiç olmadı.

hoşbulduk. güzel siteymiş gerçekten.

ben de daline başlamayı düşünüyorum. dediklerin çok doğru. zaten zarar vermeden temizlesin yeter. çok bi beklentim yok. umarım faydasını görürüz....

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saçları nasıl gösteriyor peki parkkal,sönük kalma durumu oluyor mu yıkamadan sonra

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende kullanmıştım yaklaşık 3 ay saçın anasını ağlattı saç diplerini temizlemiyor baya bi zorlamanız gerek ben öle yapıyodum hatta bende saç derimde pullanma tabaka yapmıştı market şampuanına dönüş yaptım düzeldi bilmiyorum herkese farklı etki gösrebilir benim kullandığım bebe şampuanı uni baby di tavsiye etmem.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçları nasıl gösteriyor peki parkkal,sönük kalma durumu oluyor mu yıkamadan sonra
    Parlakligi falan bana yetiyor,sadece icerigindeki zararsizlar icin bunu kullaniyorum,