Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Proscar i biraktim asiri cinsel istek ve libido artisi

SaçımınDoktoru Üyesi

Proscar i biraktim asiri cinsel istek ve libido artisi

Arakadaslar yaklasik bir sene proscar 4/1 kullandim sacimin heryeri kapandi mukemmel sonuc aldim fakat bundan bir ay once spora yazildim ve badi yaptim bir hafta sonra libido inanilma derecede artti ve ikinci haftada artarak ayni sekilde devam etti ve buna mutakip dokulme basladi asiri derecede ve proscari biraktim bir haftadir avodart kapsul kullaniorum ama bu asiri istek bi turlu gitmiyor cok asiri ve rahatsiz edici duzeyde sizce ne yapmaliyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nane çayı iç. Bi de sirkeli çorba tüket.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yani çorbaya çok olmayacak şekilde sirke ilave et. Dutasteridi kullanma istersen.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kabak çekirdeği yada kabak cekirdegi yagi siyah kuru üzüm yeşil çay soya ürünleri felan tuket. Etkiyi görürsün aslında kendi konuma yazacaktim da buraya denk geldi nasip işte. Bunlar yabana atılacak şey değil bence kesin etkisi var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tesekueler peki bu kalıci olurmu yani cok asiri ve rahatsiz edici . duasteridi kullanmam lazim cunku benim saclar tamamen dhtye duyarli birakirsam dokulecek .dht aşşagi saclar bomba dht yukari saclar pert . ayrica proscarda hissedilir bi yan etkide gormedim hatta proscar beni normal duzeylere cekti diyebilirim cnsel istek olarak .duasteride en azindan saclari toparlarsa azaltarak birakicam .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet muzdarip kardesim kabak cekirdegi yagini duydum hatta siparis verdim yarin alirim buyuk bi ihtimal . fakat duasteride ile birlikte kullanmam asiri bi yannetki olustururmu acaba cunku duasterid cok etkili bi ilac kullanan arkadaslarim var.saclarindan anlasiliyor etkisi .

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet muzdarip kardesim kabak cekirdegi yagini duydum hatta siparis verdim yarin alirim buyuk bi ihtimal . fakat duasteride ile birlikte kullanmam asiri bi yannetki olustururmu acaba cunku duasterid cok etkili bi ilac kullanan arkadaslarim var.saclarindan anlasiliyor etkisi .
    Valla ben psikopatim biraz sabah proscar aksam androcur iciyorum ayrıca ufak bi kaseye kabak çekirdeği siyah kuru üzüm yanında da Yeşilçay iciyorum her akşam. Hiç bir ilacı bırakmadım bi kaç ay daha bırakmaya niyetim yok. Ama dutas tek başına etki etmiyorsa bu doğal dht blockerlari da ekle öyle bi dene istersen. Ben siyah kuru üzümün çok faydası olduğunu düşünüyorum neden bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynen en iyisi biraz dogal takviye yapayım bu illet beni delirtecek yannetki görmek istiyorum o derece libidom azalsın artıkcok fazla olmasi gercekten cok sıkintili bir durum hic biseye konsantre olamiyosun .

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen en iyisi biraz dogal takviye yapayım bu illet beni delirtecek yannetki görmek istiyorum o derece libidom azalsın artıkcok fazla olmasi gercekten cok sıkintili bir durum hic biseye konsantre olamiyosun .
    Valla yan etki görmek istiyorsan androcur icicen ama sonra Muazzez Ersoydan Artık Bülbül Ötmuyor şarkısını söyler durursun hahaha ))

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nane çayı iç. Rahatlamayı görürsün. 1 bardak kaynar suya 3 tatlı kaşığı koy. Ateş kapalı 5 dk demlet. İç. Testosteronu düşürür.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon