Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
128 sonuçtan 121 ile 128 arası

Konu: (Yakı Otu + Nane) çayı karışımı - her gün 1 bardak

Yeni Üye
    Arkadaşlar bitkisel DHT yapayım diye uğraştım bı haftada pert oldum ciddi sıkıntım var evleniyosan DHT ile uğraşma

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlarda çok kısa sürede etki alındıgı hatta 1 aydır kullanan bi kullanıcının dökülme ve yeni saç telleri cıkması gibi detaylar verdigi yazıyor.
    Buna binaen doz,kullanım süresi vs hususlarını soruyorum.
    Herkesin genetiği çok farklı genetik konusu çok derin zaten bizim tamamen anlamamız çok zor bu yüzden her etken herkesde işe yaramıyor yarasada kimisinde bir ayda kimisinde 1 senede etkisini gösteriyor yani burda önemli olan genetiğimizi %100 bilemiyeceğimize göre deneyerek bulacaksın,sende en çok işe yarayan tedaviyi sürdereceksin,burda gözlem gücü önemli oluyor iyi yorumlamak ve yol almak gerekiyor.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    Alıntı EMRİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bitkisel DHT yapayım diye uğraştım bı haftada pert oldum ciddi sıkıntım var evleniyosan DHT ile uğraşma
    Nasıl bir kür uyguladınız,ne şekilde uyguladınız ve vahim diye nitelediginiz sonuç ne oldu,nasıl etki aldınız?

Yeni Üye
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin genetiği çok farklı genetik konusu çok derin zaten bizim tamamen anlamamız çok zor bu yüzden her etken herkesde işe yaramıyor yarasada kimisinde bir ayda kimisinde 1 senede etkisini gösteriyor yani burda önemli olan genetiğimizi %100 bilemiyeceğimize göre deneyerek bulacaksın,sende en çok işe yarayan tedaviyi sürdereceksin,burda gözlem gücü önemli oluyor iyi yorumlamak ve yol almak gerekiyor.
    Elbette.Fakat benim merak ettiğim bu nane yagı,yakı otu ikilisini ne şekilde kullanıp ne oranda ne sürede nasıl etki aldıgınız.
    Yani bunu deneyimleyen arkadaşlara sizlere soruyorum bir önbilgi bir fizibilite maksadıyla.

Selamlar, doğal yolla da olsa bu otları günde bir bardak içerek dht ve testosteron seviyemizi düşürmek herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Sadece libido düşüklüğünden bahsetmiyorum internete biraz göz attım, düşük testosteron;yorgunluk, kas kütlesi azalması, yağ kütlesi artımı depresyon hatta saç dökülmesi(şaşırtıcı) bile yapar falan yazıyor. Fikirlerinizi merak ediyorum kafama takıldı çünkü.Ve daha önce tartışıldıysa forumda oraya yönlendirirseniz sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, doğal yolla da olsa bu otları günde bir bardak içerek dht ve testosteron seviyemizi düşürmek herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Sadece libido düşüklüğünden bahsetmiyorum internete biraz göz attım, düşük testosteron;yorgunluk, kas kütlesi azalması, yağ kütlesi artımı depresyon hatta saç dökülmesi(şaşırtıcı) bile yapar falan yazıyor. Fikirlerinizi merak ediyorum kafama takıldı çünkü.Ve daha önce tartışıldıysa forumda oraya yönlendirirseniz sevinirim.
    Evet düşük testosteron böyle yanetkiler yapar testosteron seni erkek yapan güçlü yapan hormondur fazlasıda agresiflik yapabilir.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu konuyu merak edip araştırmıştıp,konusu geçtikçe de bakarım ama maalesef detay bulamadım bu konuda, tıbbi nane nasıl bir türdür bahçe nanesi nedir? hala anlayamadım konunun aslını.
    Cemil hocam ylang ylang özü hakkında düşünceleriniz nelerdir,dökülmeye veya saç çıkarmaya bir etkisi olur mu sizce

Yeni Üye
    Karanfilde ekleyin bence beyler ben karanfil yaki ve isirgen otunu karistirp oyle demleyerek kullanyorum duzenli kullanmasamda kullandgm surece azaltyo 1 hafta birakiyim artiyo hemen

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213