Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
128 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: (Yakı Otu + Nane) çayı karışımı - her gün 1 bardak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tıbbi nane daha iyiydi diye hatırlıyorum ben de. Peppermint
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Zamanında 4 5 kupa yeşil çay içerdim günde sonra ereksiyonda problem oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zaten bu deney tıbbi naneyle yapılmış . kıvırcık nane diye de geçiyor .ama gerçekten etkili ve öyle uzun sure kalıcı olmuyor bi gün içme eski haline donuyosun bi gün 6 bardak içtim kuş tamamen gitti ama diğer gün geri eski halinde
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nane cayi bence onler icin Mukmmel bi tedavi .etkiside uzun sure kalmiyor bi gunicmesem diger sabah ereksiyonu oluyom .
    Sende de ne testo varmış arkadaş böyle yazınca aklıma hep gerdekte gelinin belini kıran çoban geliyor

Yeni Üye
    Arkadaşlar duydunuzmu daha önce bilmiyorum ama SWERTİA adında bir bitki var ve bu bitki dht baskılayıcı grupta ve 5-alfa redüktaz enzimine dönüşümü engelliyor. Türkiyede bitki üzerine hiçbir çalışma yok. tüm kaynaklar yabancı ve özellikle japonlar bu bitkiye yürümüşler. yarım ingilizcemle yabancı forumlardan edinebildiğim bilgiler böyle özetlenebilir. Şimdi önemli olan bu bitkiden iş çıkar mı? oral mı yoksa topikaldemi daha etkili olur. evet arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende de ne testo varmış arkadaş böyle yazınca aklıma hep gerdekte gelinin belini kıran çoban geliyor
    Hic sorma hocam valla
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten bu deney tıbbi naneyle yapılmış . kıvırcık nane diye de geçiyor .ama gerçekten etkili ve öyle uzun sure kalıcı olmuyor bi gün içme eski haline donuyosun bi gün 6 bardak içtim kuş tamamen gitti ama diğer gün geri eski halinde
    Hocam sadece nane çayımı içtiniz günde 6 bardak ? Yanlış anlamayın bende aynı sorundan var kuş insin diye bile içebilirim günde o kadar bunu gülelim diye söylemiyorum bu arada
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sadece nane çayımı içtiniz günde 6 bardak ? Yanlış anlamayın bende aynı sorundan var kuş insin diye bile içebilirim günde o kadar bunu gülelim diye söylemiyorum bu arada
    Yaşın gençti sanırım. Elizabeth yengeyle fazla uğraşma ben önceden ugrasirdim baya hatta dokulmemin en belirgin sebeplerinden birinin de bu olduğunu düşünüyorum. İradene sahip çik dicem de istemsiz bisey abi ya nane çayı iç en iyisi belki istek gider

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşın gençti sanırım. Elizabeth yengeyle fazla uğraşma ben önceden ugrasirdim baya hatta dokulmemin en belirgin sebeplerinden birinin de bu olduğunu düşünüyorum. İradene sahip çik dicem de istemsiz bisey abi ya nane çayı iç en iyisi belki istek gider
    Aynen elizabete yuklendigim donem sac dokulmem tavan yapmisti aslinda alakasi yok diyolar amangenetik hassasiyet varsa cok agresiflestiriyor
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet sadece nane cayı ama nane cayinda cok icersen doku hassasiyeti azqliyor evet ama ereksiyon problemi sertlesmede sikinti veya zor kaldirmak gibi bi durum olmuyor ilginc . sadece durduk yere kallmiyor
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon