Abilerim ben 17 yasındayım daha oncede konu falan açtım dedıgınız çoğu şeyi denedim aslında sonuçta aldım dökülme gerçekten azaldı günde 30 40 tel ama hala bi artış yok saçlarda aksine hala azalıyo gibi geliyor 1 senede bu kadar çok dökülme normal mi degil mi anlamadım ve dokulme başladıgından berı bu kaşıntı benı cıldırtıcak sevıyeye geldi bana bi yol gösterin rica ediyorum bi doktor veya ilaç her neyse artık son demler gibi geliyo ilk gittigim doktor kansızlık ve vitamin eksikligi demişti onun yuzunden tedavide belkide çok geride kaldım aslında pekte bi ümidim yok ama atıcam yinede eğer sizde yok diyorsanız artık ya ektiririm yada bi süre topik kullanırım yapıcak bişey yok kabullendik artık.Saçlarım şuan bayaa uzun kısa kestirmeye korkuyorum açıkcası cok seyrek gozukucek diye en azından okul bıtene kadar kalsın dıyorum resımlerıde atıyım

bu 3 ay onceki hali
http://i.hizliresim.com/My1Q9Q.jpg

kuruyken ön çizgi
Img 20151122 103535 - Hızlı Resim
tepe
Img 20151118 230740 - Hızlı Resim

ve buda ıslak hali:

Img 20151122 102700 - Hızlı Resim

bu arada belirtmek isterim ön çizgide normalde çok aşırı seyrelme vardı 1 ay oncesıne kadar sımdı goruldugu gıbı ufak tefek saçlar çıktı sadece önde.
Dedigim gibi yardımcı olursanız cok sevınırım herturlu onerilerinizi bekliyorum.