Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: 6 ayda hiç etki göstermeyen finasteride

ön çizgiyi bozma diye birşey yok,burda hepimiz takıntılı ve pesimist insanlar olduğumuz için psikolojik olarak böyle geliyor bize,misal ben daha önce hiç saçımı bu kadar incelememiştim son bir yıla kadar ve kafam rahattı şimdi ne yazıkki saçım genelde aklımda

Alıntı archangel01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön çizgiyi bozma diye birşey yok,burda hepimiz takıntılı ve pesimist insanlar olduğumuz için psikolojik olarak böyle geliyor bize,misal ben daha önce hiç saçımı bu kadar incelememiştim son bir yıla kadar ve kafam rahattı şimdi ne yazıkki saçım genelde aklımda
    Bana bozulmus gibi geldi on cizgi ? Bide kullanmaya baslayali 40 gun oldu etkisini nezaman vermeye baslar ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde merak ettigim on çizgiye hangi tedavi daha çok etkilidir? Allerset yada Ru sonuçlarında on çizginin ilerlediğini gordum örneklerde belki de denemek lazım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Testoyu dusur testoyu 5 ar bloke olurken testo fazlalasiyor dht kadar dokmesede dokulme yapiyor . testoyu ya ilacla dusurcrn yada bitkisel yollari aastircan
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123