Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: novocrın placenta şampuan

Hybrid View

novocrın placenta şampuan

arkadaslar bu sampuandan kullanan oldu mu yada hakkında ne gıbı seyler duydunuz doktoum tavsıye ettı

Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu sampuandan kullanan oldu mu yada hakkında ne gıbı seyler duydunuz doktoum tavsıye ettı
    5 aydır kullanıyorum hoocam dökülmeye bi yararı oldu mu dersen tabiiki olmadı ama güzel şampuan banada berber tavsiye etmişti

Alıntı xProSkill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 aydır kullanıyorum hoocam dökülmeye bi yararı oldu mu dersen tabiiki olmadı ama güzel şampuan banada berber tavsiye etmişti
    banada cıldıye doktoru onerdı bı denemek ıstıyorum aslında sacları ıyı temızlıyor mu hacımlı gosterıyor mu

Ben 4 aydır kullanıyorum bende bi forumda onermislerdi ordan görüp kullanmaya başladım. Saçları fena göstermiyor ama dökülmeye pek yararı yok gibi başka şampuan kullanacağım dökülmeyi durduran veya azaltan şampuan önerisi olan varmı arkadaşlar

REVİVOGEN ŞAMPUAN VERDİĞİM LİNKTEKİNİ ÖNERİRİM BENDE DAHA KULLANMADIM ANCAK MİRACLE HOCA KULLANIYOR BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
    Revivogen Forte Bio-Cleansing Shampoo - Saç Dökülmesine Fiyatı

Teşekkürler öneriniz için ama kafam çok karisik herkes bişe söylüyor sebamed, dermoday, novorcin aklıma gelmeyen bikaç marka da var hangisi peki kullananlardan yorum ve öneri bekliyorum bu arada Miracle hoca geçen bana da sebamed önermişti hangisini alsam bilemedim

Alıntı ahmetk254 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    REVİVOGEN ŞAMPUAN VERDİĞİM LİNKTEKİNİ ÖNERİRİM BENDE DAHA KULLANMADIM ANCAK MİRACLE HOCA KULLANIYOR BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
    Revivogen Forte Bio-Cleansing Shampoo - Saç Dökülmesine Fiyatı
    3 kutu bıtırmıstım gecen sene hatta verdıgın lıntekı fıyata almıstım belkıde aynı sıte ama pek bı numarası yok

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok fazla şampuan değiştiren birisi değilim,zannediyorum bunu sebamede borçluyum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

ben vichy nin yeşil renklisini kullanıyorum 2 ay oldu ilk defa saçım böyle yumuşak ve kaliteli hissettim bir de yağlanmayı azalttı.

Vichy kırmızı olanını da kullandım ben o da pek iyi gelmedi bana. hatta aşırı dökülme oldu bende daha şampuan bitmeden kullanmayı bıraktım öncesinde ve daha sonrasinda zigavus, softto, Avalon biotinli, Herbal glo vs. Şimdi de novorcin neredeyse bunlar bi işe yaramadı sadece Herbal glo minoxil ile kullanmıştım o iyidi geçen sene baktim oda yok bulamadım şimdi sağlam bi şampuan bulmam gerekiyor ama herkes bişey söylüyor ne kullanacagımi bilemedim.

Sayfa 1/2 12 SonSon