Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: 2009'dan beridir tedavim

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eczaneden evet. Fiyati 83 tl mi ne oldu. Cok para. Ben artik alamiyorum. Bazilarinda dokulme durmuyor ama bana cok iyi geliyor.

Tavsiyem yurtdisindan lipogaine getirt.
    Hoşgeldin görüştüğüm arkadaşımsın sanırım Folixir den memnunsun galiba bu konudaki tecrübeni konu açarak aktarırsan memnun oluruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet kardes Tesekkur ederim. Kaliteli forum.

Folixir hakkinda konu acarsam "Reklam kokuyor, saticisin, vs" diyen beyinsiz kisilikler ortaya cikabilir. Ben en iyisi baska bi sey demiyim Zaten burda herkes fazlasiyla arastirmaci..

Fiyati da baya bi artti. Eskiden 67 tl ydi. Simdi 83 tl falan. Lipogaine hem folixir gibi hem de icinde minoxidil var. Iyi losyon. Uygun fiyata yurtdisindan belki bulunabilir..

Hayirlisi bakalim

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kardes Tesekkur ederim. Kaliteli forum.

Folixir hakkinda konu acarsam "Reklam kokuyor, saticisin, vs" diyen beyinsiz kisilikler ortaya cikabilir. Ben en iyisi baska bi sey demiyim Zaten burda herkes fazlasiyla arastirmaci..

Fiyati da baya bi artti. Eskiden 67 tl ydi. Simdi 83 tl falan. Lipogaine hem folixir gibi hem de icinde minoxidil var. Iyi losyon. Uygun fiyata yurtdisindan belki bulunabilir..

Hayirlisi bakalim
    Biz sırf o yüzden buradayız ya

Sen aç konunu, çünkü folixiri ben de kullandım 3 ay bana etki etmedi.Bir ilaç üzerine olumlu, olumsuz görüşler ortaya atılsın ki, kullanacak kişilere daha fazla faydası olur.

Mesela folixir şu an balon bir ilaç olarak duruyor çoğu kişinin gözünde.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    Arkadaşa hak veriyorum doğru bi noktaya değindi lipogaine konusunda bunun üzerine minox tanımam inanın spectral dnc l denen şeyi bile denedim minox olarak ama lipogaine gerçekten hepsinden iyi 2012 den önce azeleik asitte vardı içinde yüzde 5 oranında sonra fda kızınca mecbur çıkardılar ama içinde dht oluşumunu önleyen kabak çekirdeğindede bulunan beta stesterol oleic asit,linoleik acid gibi yağ asitleri bunun dışında niacin,biotin,b12,folik asit gibi yardımcı şeylerde var bunları şu an kutuya bakarak yazdım aynen böyle yani...Tüm bu yönleri ile gerçekten iyi ama gelelim kötü yanına ebaydan alıyorum tanesi 60 liradan daha yüksek bişeye denk geliyor yani biraz tuzlu normal minoxlara göre ama maddi sorun yaşamayıp düzenli kullanacaklara öneririm....

Alıntı TİGER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşa hak veriyorum doğru bi noktaya değindi lipogaine konusunda bunun üzerine minox tanımam inanın spectral dnc l denen şeyi bile denedim minox olarak ama lipogaine gerçekten hepsinden iyi 2012 den önce azeleik asitte vardı içinde yüzde 5 oranında sonra fda kızınca mecbur çıkardılar ama içinde dht oluşumunu önleyen kabak çekirdeğindede bulunan beta stesterol oleic asit,linoleik acid gibi yağ asitleri bunun dışında niacin,biotin,b12,folik asit gibi yardımcı şeylerde var bunları şu an kutuya bakarak yazdım aynen böyle yani...Tüm bu yönleri ile gerçekten iyi ama gelelim kötü yanına ebaydan alıyorum tanesi 60 liradan daha yüksek bişeye denk geliyor yani biraz tuzlu normal minoxlara göre ama maddi sorun yaşamayıp düzenli kullanacaklara öneririm....
    konuları açıldı yorum yazabilirsiniz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12