Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
65 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Tedaviye Başlıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam tam 1 ay etti bırakalı şuan androcur kullanımından daha az dökülüyor sanki ama tabi 1 ay sonra ne olur bilemem ayrıca kesinlikle androcur cildimi ve kafa yapımı değiştirdi olumlu yönde ve sıfır yan etki
    Başka bi arkadaş da androcuru bırakmamış minoxu ve celli bırakmış onun da dökülmüş ben anlam veremedim bu işe ya neyse takipteyim şu doğal tedavileri gözden geçirmem lazım

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sizce başarıyı en çok tetikleyen neydi
    Hocam bir ilacın etkisini anlamak için 2 ay beklemek lazım. Benim hep kabul ettiğim şey ise bir tedaviyi 2 ay uygulayıp daha sonra bunu destekleyici malzemeler bulmak. Örneğin; Avodart kullanırım bununla birlikte androcuru hemen almam. Avodart kendini gösterdikten sonra androcura başlarım. Yani bu benim tedavi yöntemim. Ayrıca saçınızı tedaviye başladıktan sonra tedaviyi uygularken hep aynı yöne tarayın. Zaman geçtikçe tedavi işe yararsa kapanan boşluklar psikolojik olarak sizi baya etkileyecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Andracur çok ilginç bir ilaç herkekde etkisi çok farklı oluyor,mesela bende 3 ay kullandım inanılmaz sonuç aldım ama sonrasında yan etki olarak beni maffetti,saçlarımın uzaması durdu kökler çılızlaştı ve bırakalı 6 ay olmasına rahmen toparlayamadım hala..

Açıkcası ben ilk 1 yıl androcurdan maksimum etki elde ettim ancak sonrasında bahsettiğim gibi devam etmeme rağmen günlük rahatlıkla 400 tel döküldü ve 1 ayda tedaviye başladığım noktaya geriledim. Sonra topikal olarak kendim bazı şeyleri formülize ettim ve saçlarımı 4 ayda toparladım ve bu hale geldi. Androcuru 1 ay oldu bırakalı şuan saçımı çeksem bile dökülme yok.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkcası ben ilk 1 yıl androcurdan maksimum etki elde ettim ancak sonrasında bahsettiğim gibi devam etmeme rağmen günlük rahatlıkla 400 tel döküldü ve 1 ayda tedaviye başladığım noktaya geriledim. Sonra topikal olarak kendim bazı şeyleri formülize ettim ve saçlarımı 4 ayda toparladım ve bu hale geldi. Androcuru 1 ay oldu bırakalı şuan saçımı çeksem bile dökülme yok. Ama bahsettiğim gibi Şubat ayı itibari ile farklı bir tedaviye geçtim ve 1 ay sonra günlük 25 mg androcur almayı düşünüyorum.
    Aynı şey oldu o zaman bana çünkü anlam veremiyorum bi tez kuruyorum kafamda anında çürüyor sanırım en mantıklı cevap androjen uyuşukluğu yüzünden etki bi süre sonra sıfıra düşüyor sürekli tedavi değiştirmek gerek.

Bugün üstten yeni bir fotoğraf daha çektim : ) Tabi Şubat ayı ile birlikte 6 aylık net tedavime geçtim ama gerçekten şunu söylemeliyim 1 aylık tedavi bile saçlarımı bambaşka hale getirdi.

24.02.2017
    http://i.hizliresim.com/O0d7q4.jpg
    http://i.hizliresim.com/M0lLgM.jpg
    Konu hakandogan tarafından (24.02.2017 Saat 14:21 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bugün üstten yeni bir fotoğraf daha çektim : ) Tabi Şubat ayı ile birlikte 6 aylık net tedavime geçtim ama gerçekten şunu söylemeliyim 1 aylık tedavi bile saçlarımı bambaşka hale getirdi.

24.02.2017
    http://i.hizliresim.com/O0d7q4.jpg
    http://i.hizliresim.com/M0lLgM.jpg
    şuan kullandıklarınız ilk sayfadaki ürünler mi?

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan kullandıklarınız ilk sayfadaki ürünler mi?
    Evet ilk sayfada yer alan ürünleri kullanıyorum. 6 ay boyunca bu tedavi devam edecek. Daha sonra yeni tedavimi tekrar yazarım buraya.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bir ilacın etkisini anlamak için 2 ay beklemek lazım. Benim hep kabul ettiğim şey ise bir tedaviyi 2 ay uygulayıp daha sonra bunu destekleyici malzemeler bulmak. Örneğin; Avodart kullanırım bununla birlikte androcuru hemen almam. Avodart kendini gösterdikten sonra androcura başlarım. Yani bu benim tedavi yöntemim. Ayrıca saçınızı tedaviye başladıktan sonra tedaviyi uygularken hep aynı yöne tarayın. Zaman geçtikçe tedavi işe yararsa kapanan boşluklar psikolojik olarak sizi baya etkileyecektir.
    Hocam bende 5 yıldır finas kullanıyorum fakat ön bölgede ciddi seyrelme oluştu, bilirsiniz finas testoyu etkilemiyor hatta arttırdığı bile bilinir bende bu yönde düşünüp 3 günde 25mg androcur almaya başladım ve aşırı cinsel istek normale döndü bi aydır bu şekil devam ediyorum androjen baskısı hissetmiyorum suan saçlarım dökülmüyor daha canlılar yeni yeni tüylenmelerde mevcut
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Topikal ilaclar dht nin saca verdigi zarari minumuma cekiyordur ama asla sifirladigini dusunmuyorum.topikal tedavilerde uygulaninca hizli ve cok iyi sonuclar veriyor.dongu olayindada minoxun dongusunden malesef kacilmiyor demekki nasil basladiysan oyle devam edeceksin.Farkli urunler ayni sonucu veriyor fakat calisma mekanizmalari farkli bunu atlamayin.Topikal losyon degistirdiginizde biraktiginiz losyonun mekanizmasi cokuyor siz farkli mekanizmayi calistiriyorsunuz bu nedenlede dokulmeler yasaniyor tabiki. Tedavilerde sureklilik ve cok fazla kombinasyon olumsuz sonuclar verebiliyor.Alkol vesaire kinyasallar sacli deriyi deforme edebiliyor. Bu da yine iyi sonuc alacakken olumsuz sonuc veriyor. topikallerde hepsini ayni gun veya hepsini ayningun icinde uygulamayin alkol ve turevleri sacida yipratiyor deriyide benim yillardir tedavilerimde ki tecrubelerim bunlar faydasi olur umarim.Mesajimin uyelere
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon