Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Topikal ilaclar dht nin saca verdigi zarari minumuma cekiyordur ama asla sifirladigini dusunmuyorum.topikal tedavilerde uygulaninca hizli ve cok iyi sonuclar veriyor.dongu olayindada minoxun dongusunden malesef kacilmiyor demekki nasil basladiysan oyle devam edeceksin.Farkli urunler ayni sonucu veriyor fakat calisma mekanizmalari farkli bunu atlamayin.Topikal losyon degistirdiginizde biraktiginiz losyonun mekanizmasi cokuyor siz farkli mekanizmayi calistiriyorsunuz bu nedenlede dokulmeler yasaniyor tabiki. Tedavilerde sureklilik ve cok fazla kombinasyon olumsuz sonuclar verebiliyor.Alkol vesaire kinyasallar sacli deriyi deforme edebiliyor. Bu da yine iyi sonuc alacakken olumsuz sonuc veriyor. topikallerde hepsini ayni gun veya hepsini ayningun icinde uygulamayin alkol ve turevleri sacida yipratiyor deriyide benim yillardir tedavilerimde ki tecrubelerim bunlar faydasi olur umarim.Mesajimin uyelere
Ben losyonların sabit kalmasından yana değilim hocam. Sabit bir kaç etken dışında kan akışını sürekli farklı şekillerde sağlayacak maddeler bulmaya çalışıyorum. Düşünün yüzünüze bir krem sürüyorsunuz bu krem ilk hafta o kadar fark yaratıyor her şey çok güzel. Daha sonraki dönemde bu kremin o farkını hissedemiyorsunuz. Çünkü cilt bunu alışkanlık haline getiriyor. Ayrıca ben önce minoxidil 3 saat sonra özel losyonumu kullanıyorum.