Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
65 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Tedaviye Başlıyorum

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal ilaclar dht nin saca verdigi zarari minumuma cekiyordur ama asla sifirladigini dusunmuyorum.topikal tedavilerde uygulaninca hizli ve cok iyi sonuclar veriyor.dongu olayindada minoxun dongusunden malesef kacilmiyor demekki nasil basladiysan oyle devam edeceksin.Farkli urunler ayni sonucu veriyor fakat calisma mekanizmalari farkli bunu atlamayin.Topikal losyon degistirdiginizde biraktiginiz losyonun mekanizmasi cokuyor siz farkli mekanizmayi calistiriyorsunuz bu nedenlede dokulmeler yasaniyor tabiki. Tedavilerde sureklilik ve cok fazla kombinasyon olumsuz sonuclar verebiliyor.Alkol vesaire kinyasallar sacli deriyi deforme edebiliyor. Bu da yine iyi sonuc alacakken olumsuz sonuc veriyor. topikallerde hepsini ayni gun veya hepsini ayningun icinde uygulamayin alkol ve turevleri sacida yipratiyor deriyide benim yillardir tedavilerimde ki tecrubelerim bunlar faydasi olur umarim.Mesajimin uyelere
    Ben losyonların sabit kalmasından yana değilim hocam. Sabit bir kaç etken dışında kan akışını sürekli farklı şekillerde sağlayacak maddeler bulmaya çalışıyorum. Düşünün yüzünüze bir krem sürüyorsunuz bu krem ilk hafta o kadar fark yaratıyor her şey çok güzel. Daha sonraki dönemde bu kremin o farkını hissedemiyorsunuz. Çünkü cilt bunu alışkanlık haline getiriyor. Ayrıca ben önce minoxidil 3 saat sonra özel losyonumu kullanıyorum.

Banned
    Saç tipiniz de eskiden dalgalı mıydı yoksa sonradan mı böyle oldu ?

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç tipiniz de eskiden dalgalı mıydı yoksa sonradan mı böyle oldu ?
    Daha önce de dalgalıydı ancak bu kadar aşırı dalgalı değildi

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ilk sayfada yer alan ürünleri kullanıyorum. 6 ay boyunca bu tedavi devam edecek. Daha sonra yeni tedavimi tekrar yazarım buraya.
    tedavin başarılı tebrikler
    1)andracur kullanırken kaşlarında dökülme yaptımı?
    2)suratında şişme yaptımı?
    3)sesinde değişiklik yaptımı
    4)karacigerine bişey yaptımı ?
    cevapşlarsan sevinirim dostum tedavin nazar değmesin cok iyi

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedavin başarılı tebrikler
    1)andracur kullanırken kaşlarında dökülme yaptımı?
    2)suratında şişme yaptımı?
    3)sesinde değişiklik yaptımı
    4)karacigerine bişey yaptımı ?
    cevapşlarsan sevinirim dostum tedavin nazar değmesin cok iyi
    Merhaba,
    Androcur kullanırken kaşımda herhangi bir dökülme görmedim yada fark edilecek kadar bir değişiklik yaşanmadı. Suratımda şişme yaptı ancak bu süreçte kilo da aldım aralarında herhangi bir ilişki var mı bilmiyorum. Sesim daha fazla kalınlaştı açıkçası çevremde olumlu dönüşler alıyorum. Karaciğerimde hepatit oluşturma riski doğdu. Bitkisel takviyelerle bunu önledim. Ayrıca şuan kullanmıyorum. Tamamen bitkisel kaynaklara yöneldim hocam.

Mart ayına ait fotoğraf atılmıştır.
    Konu hakandogan tarafından (20.03.2017 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir.

Tebrik ederim hocam tedavi işe yaramış. Özel losyonunuz nedir yazamıyorsanız özelden atarmısınız merak ettim.
    Tedavim
    05-05-2016 başlangıç
    Miracle losyon (1 aldactone 1 diana 1 dekort)
    Ağustos 2016 dan itibaren 2 aldactone 2 diana
    Günde iki kez losyon ve sebamed, dermoday antihairloss
    Biotin günde 5mg
    02-02-2017 ek olarak akşamları ketoazelderm krem

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel sonuç almışsınız güncel tedaviniz nedir

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam gercekten bizide umutlandırdınız doğal tedavilerde sizce ağırlıklı neye yönelmeliyiz
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam gercekten bizide umutlandırdınız doğal tedavilerde sizce ağırlıklı neye yönelmeliyiz
    Hocam kesinlikle tedavinizde kabak çekirdeği yağı bulunsun. Bunu her akşam içmeyi unutmayın. Ancak Yeşil Çaylar gerçekten saçın kalitesini artırıyor. Belli bir düzen oturunca bunu fark edebilirsiniz. Son olarak Isırgan Tohumu Yağı.

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon