Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Saçları Belirli Bir Yapıda Cımbızlamak Saç Büyümesini 5 Kat Artırıyor

Yeni Üye
    Bence denemeden etki edip etmediğini bilemeyiz. Aslında saçları kötü durumda olan bir arkadaş deneyebilir 2-3 ay kel kalmayı göze alarak.Epilatörle alırsa çok daha kolay olur ama öyle biri var mıdır emin değilim.

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısacası diyosunuz ki saçınıza ağda yapın

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakalda işe yaradığını bizzat bende gözlemledim. Minoxtan sonra artan birkaç yer vardı, istemediğim taşkınlıkta. Çektikçe toplanıp geliyorlar. Kıl işte bunun adı. İstediğin yerde çıkmıyor ki, saçımı üşenmem çekerim bir tanesi geri dönmez ama sakallarım enseme kadar yol alır.
    Cidden haklisin hocam her yerde kıl çıkıyor saça gelince naz yapıyor ne iştir anlamadım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çocukken 14-15 yaşlarımda saç yolma alışkanlığım vardı arkadaşlar özellikle şakaklardan, yaşım henüz çok genç olmasına rağmen o yolduğum saçların hiç biri geri gelmedi,sadece bir tecrübemi aktardım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocukken 14-15 yaşlarımda saç yolma alışkanlığım vardı arkadaşlar özellikle şakaklardan, yaşım henüz çok genç olmasına rağmen o yolduğum saçların hiç biri geri gelmedi,sadece bir tecrübemi aktardım.
    Bende 13-14 yaşlarında saclarim çok öne geliyor diye beni uyuz eden bi kaç kıl vardı onları kesiyim derken cok pis goruntu oldu berbere gittim 3 numaraya vurdurdum ve geri de gelmedi o saçlar. Ve eminimki 1-2 cm gerilemişti on cizgim. Yahu çok gurdu saclarim niye böyle olduk ki

Belirli bir alanda sıralı olarak çekilmesi bir çeşit biyolojik mesaj zinciri oluşturuyor denilmiş ve tekli bağımsız koparmaların etkisiz olduğuna değinilmiş özetle bir alanda yoğun travma yapmanız gerekiyor zorla çıakrdığınız kılı koparın şimdi koparabilirseniz hayır birde tam büyüyecek bir kaç santim "abi bu zayıflamasın haydi bir daha kopar"...adama kafayı yedirtir ki zaten pek sağlıklı değiliz
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki ya ağda? Misal bir ağda bantını yapıştırdınız bölgeye ve çektiniz, sonuçta yoğun bir kök alıyorsunuz, cımbızla aynı şekilde çekmiyor mu? Fakat ağda yaptığınız her seansta bölgede kılların azaldığını görürsünüz?

Ne farkı var cımbızla çekmek ve ağda arasında biri bahsederse sevinirim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12