Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
105 sonuçtan 101 ile 105 arası

Konu: Bir bayan olarak kel kalmak istemiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inşallah bir kadın için dahada zor saç problemi.Allah başka dert keder vermesin yinede ama zor.inşallah çok gür saçlarımız olsun hepimizin
    Bende de Allaha şükür sağlık problemi olmadı şu zamana kadar. Ağır bi hastalık geçirmedim ama bu saç psikolojisi ve aldığım ilaçlar hasta edecek bu gidişle

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de Allaha şükür sağlık problemi olmadı şu zamana kadar. Ağır bi hastalık geçirmedim ama bu saç psikolojisi ve aldığım ilaçlar hasta edecek bu gidişle
    Allah korusun bi hastalık olursada bu saç yüzünden olacak bu gidişle stresten

merhaba... Losyna başlayalı tam 1 ay oldu. Losyon yağlanmayı önlüyor saç telini kalınlaştırıyor ve saça dolgunluk veriyor bu yüzden memnun kaldım. Ama saç çıkışı hala olmadı sanki, ne zaman olur bilgisi olan var mı ? Bu arada benim saçım dökülmüyor çok şükür losyona başladığımda da yoktu ,sadace açık yerlerim kapansın istiyorum. Saçlarım çok ince telli ve sarı. Sizce başka yapabileceğim bişey var mı?

Yeni Üye liux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    açik yerleri kapatmak pek kolay olmuyor zaten 1 aylik sure sac tedavisi icin cok kisa en az 3 - 6

ay arasi kullanimda etki ediyor.ben miracle losyonu 5 ay kadar kullandim pek sac cikardigini soyleyemem ama saclari koruyor,yaglanmayi ve dokulmeyi onluyor kesinlikle

Yeni Üye
    merhaba 28 yaşında bayanım polikistik over tanısı 2013 yılında konuldu. serbest testesteron yüksekliği Östradiol azlığı çıktı. herhangi bir ilaç yazmayı uygun bulmadı. 1 seneye yakın miraçle kullanıyorum yeni saç çıkmadı fakat dökülme azaldı. minoksile başlamalı mıyım?

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011