Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
105 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Bir bayan olarak kel kalmak istemiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Muzdarip'e katılıyorum bi hastalık yada dediğiniz gibi işin içinde cocuk gibi şeyler varsa mutlaka bir doktora danışın ..

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birde bende kalp ritm bozukluğu var.yapısal herhangi bi sorun yok sık sık çarpıntım oluyor.acaba bu ilaçlar kötü etki edermi?diana 35 zararlı ya hani ölende var bu ilaçtan bşy olurmuki?
    mutlaka doktora sor kardiyoloji doktorna sor diane 35 ve minox tarz ürunler zararlmı diye danış icin rahat eder
    doktora git bedeva ssk kardiyoloji doktoruna sor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar ben henüz bi tedaviye başlayamadım.çocuğumu sütten kesmeye çalışıyorum.gün aşırı saçımı yıkıyorum banyodan sonra taradığımda saydım 150tane geri kalanınıda moralim bozuldu bıraktım sayamadım.iki günde bir 200e yakın dökülme olursa bu gidişle kel kalıcam.moralim çok bozuk ölmek istiyorum artık.bu dökülme hiç bitmeyecekmi 10 yıldır bıktım artık ya.saçlarımı ne yandan ayırsam seyrek duruyo nolur bana yardım edin.bende bigün saçımı taradığımda sadece bir iki tel dökülme görebilecekmiyim acaba?

Arkadaşlar ben henüz bi tedaviye başlayamadım.çocuğumu sütten kesmeye çalışıyorum.gün aşırı saçımı yıkıyorum banyodan sonra taradığımda saydım 150tane geri kalanınıda moralim bozuldu bıraktım sayamadım.iki günde bir 200e yakın dökülme olursa bu gidişle kel kalıcam.moralim çok bozuk ölmek istiyorum artık.bu dökülme hiç bitmeyecekmi 10 yıldır bıktım artık ya.saçlarımı ne yandan ayırsam seyrek duruyo nolur bana yardım edin.bende bigün saçımı taradığımda sadece bir iki tel dökülme görebilecekmiyim acaba?
    Çocuğunuzla ilgili problemi hallettiğiniz zaman size tavsiyem diane35 yada andracur başlamanız.. Sizin için biçilmiş kaftan şuanki durumda bu olur .. Losyon , şampuan gibi vs. tedavilerin size bir yararı olacağını düşünmüyorum ..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı cgr159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuğunuzla ilgili problemi hallettiğiniz zaman size tavsiyem diane35 yada andracur başlamanız.. Sizin için biçilmiş kaftan şuanki durumda bu olur .. Losyon , şampuan gibi vs. tedavilerin size bir yararı olacağını düşünmüyorum ..
    Söylediğiniz ilaçlar hem dökülmemi durdurup hemde saç çıkarırmı?miracle losyonun hiçmi faydası olmaz

Söylediğiniz ilaçlar hem dökülmemi durdurup hemde saç çıkarırmı?miracle losyonun hiçmi faydası olmaz
    Diane35 bayana özel bir ilaç ve saç dökülmesinde kullanılıyor doktorlar tarafındanda verilen bir ilaç... Andracura gelince hem bayan hem erkeğin kullandığı bir ilaç ben andracurdan bilmiyorum forumda gördünüz mü inanılmaz sonuç aldım 7 ay içinde ..

Losyonla ilgili sadece şunu söyleyebilirim ben fayda görmedim hemde hiç zaten bunları denedikten sonra andracura başlamıştım ..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Oral olarak kullandınız sanırım nekadar saç çıkışı oldu peki?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz bayansiniz bana kalırsa hiç düşünmeden başlayın tabi bebek meselesini doktora söyleyin öncelikle. Sizin sacinizi döken erkeklik hormonu ve bunu en iyi baskılayacak ilaç da hiç şüphesiz androcur.

ben 7 ayda 4-5 yıl geriye gittim .. tabi şuan 2-3 parçaya bölerek kullanmaya devam ediyorum ..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla içime su serptin.bende bi 5yıl öncesine gitsem süper olur.son bir sorum daha var.sadece androcurle mi başardın bunu.

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon