Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
97 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Proscar ile bu saçlari kurtarabilir miyim ? (resimli)

bendede öyle bir etki yok nasıl bir deney o sabah akşam kac mg kullanıyorsun

1.5 sene sonra güncelleme..

Merhaba arkadaslar... 1.5 sene oldu hala kullaniyorum. Finasterid Saclarimi korudu dokuluyor ama tekrar cıkıyor. Arkadaslar ön çizginin geri cekilmesini hicbir sey engelleyemez. Olgunluk çizgisini kellik ile karistirmayin. Finasterid ön çizgiyi bozmuyor biz yaniliyoruz. 17/29 yaş arasi ön cizgi de geri çekilmeler oluyor ve olacak. Doğal bir durum bu ve genetik olarak sorunu olmayan insanlarin bile %70 inde var. Takılmayın ön cizgiye ve saclarinizi korumaya bakın. Finasterid kullanirsaniz saç ekiminde avantajlı olursunuz. Donör bölgenizi koruyabilirsiniz. O bölge de sağlam olmasina rağmen kayıp verilebiliyor. Şimdi de foto atiyorum yorumlarinizi bekliyorum...
    http://hizliresim.com/Br6XoV
    http://hizliresim.com/ZZQN1g
    http://hizliresim.com/ldrYzB

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ailede saç durumu nasıl acaba? Baba-Anne taraflarında ve kuzenlerde?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu süreçte şok bir dökülme ile açılma oldu mu? Yani kafa derisinin belli olduğu dönemler oldu mu vertexte?

Guzel sonuc almıssın kardesim oncelikle tebrik ederim seni.Bende yaklasık 6 ay once 2 ay gibi bi sure kullanmıstım ama bir etkisini goremedim.Saclar felan gorunmuyor ama yanlıs gormuyorsam saclarda bi cansızlık var gibi oncedende mi sacların boyleydi 1.5 sene oncesinden bahsediyorum.Yani seni ne kadar bi zaman geriye tasımıs olabilir.Ayrıca bu 1.5 yıl surecince kan sayımı yaptırdın mı? yaptırdıysan eger hangi degerlerin yuksek veya dusuk cıktı ? Kendinde olusan bir yan etki gordun mu ? Tesekkur ederim.

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ailede saç durumu nasıl acaba? Baba-Anne taraflarında ve kuzenlerde?
    Annen ve baba tarafi erkeklerin hepsi kel kardesim

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu süreçte şok bir dökülme ile açılma oldu mu? Yani kafa derisinin belli olduğu dönemler oldu mu vertexte?
    Evet 3 veya 4 kere başa geldi ama sonra tekrar kapandı. Korkmadan devam etmek önemli

Tesekkur ederim. Cansizligin sebebi kuaförden çıktım ve foto attim. Saçlarim uzundu ve makas ile kisalttirdim. Saçları tıraş sirasinda çok darbe aldigi için 1 hafta sonra kendini toparlar. İnce telli bir saç yapısına sahibim. Kan testini 2 sene önce yaptirmistim. Bir sorun yoktu genetik dokulmeydi. O gunden sonra 1.5 veya 2 sene gecti. Durum hala aynı korudu yani saclarimi. 27 yasindayim ve saç sorunum bitti suan. Yan etki gordum ama devam ettim sonrasinda hepsi geçti.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sizin adınıza sevindim AGA'da başarı saçı korumaktır ve siz bunu fazlasıyla başarmışsınız. Peki bu süreçte yada öncesinde başka ürünler kullandınız mı? Minox-Miracle-RU vs.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı alexandrosanz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet 3 veya 4 kere başa geldi ama sonra tekrar kapandı. Korkmadan devam etmek önemli
    bundan bir önceki yada herhangi bir döngüye ait fotoğrafınızı koyma şansınız var mı? Yani seyrekliğin olduğu halini?

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon