Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
97 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Proscar ile bu saçlari kurtarabilir miyim ? (resimli)

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardes aynı aynı 1sene sonra hiç yan etki kalmaz 3sene sonra yavastan tekrar seyrelmeye baslar
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

niye 3 yıl sonra seyrelme başlıyor ? 10 yıl kullananları tanıyorum 20 yasında ki gençler gibi dolanıyorlar ?

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçları iyi koruyo ama kardeş bi yerden sonra yavaş yavaş tekrar zayıflıyo bende cok tanıyorum 6 7 sene kullananları hatta forumda dolu alternatif arıyolar ben gibi.. Öyle senin dediğin gibi tek finasla 10sene hiç geriletmeden koruyan cok nadir keşke öyle olsa
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Ben 8 aydır kullanıyorum ilk 4. 5. aylarda harika sonuç aldım koyulaştı kalınlaştı kapanır gibi oldu ama heralde testo artışından dolayı sanıyorum 2 aydır dökülmeye başladı ve sonuç kullanmaya başladığım zamana döndüm

1 haftadır dökülme hızla arttı arkadaşlar. Saçlarım inceldi ben proscarı 4/1 bölüp içiyordum. 5/1 e bölüp içmeye başladım. Sertleşme sorunum vardı dozu düşürdükten sonra bu sorunda ortadan kalktı. Büyük bir ihtimal testesteron yükseldi. ama cinsel ilişki isteği artmadı yani testesteron yükseldiği zaman libidonun yükselmesi gerekmiyor mu ? Finasterid de döngü var mı ? Dökülen saçlar yine cansız ve ince... Ne anlama geliyor bu yani daha önce dht saldırısına uğramış olan saçlar mı ? yoksa dökülüp daha güçlü olarak mı çıkacaklar orasını kestiremiyorum. bu sorunu yaşayanlar var mı veya oldu mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeşim testesteron seviyen atmıştır. Yada diğer andrpjenler atmıştır. Ilacı bırak Ara ver
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim testesteron seviyen atmıştır. Yada diğer andrpjenler atmıştır. Ilacı bırak Ara ver
    Hocam ilaç birakildiginda durum daha kotu olmazmi? Yani bizim ilaçlara ara verme sebebimiz nedir acaba ,?
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayni sorun bende de basladi bu hafta ustelik saw palmetto da aliyorum

Bence bu döngü olayı finasterid de de var diye düşünüyorum arkadaşlar resmen başladığım yere döndüm 2 ayda

Alıntı Seyreksac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu döngü olayı finasterid de de var diye düşünüyorum arkadaşlar resmen başladığım yere döndüm 2 ayda
    Döngü değilde testosteron seviyen artmış olabilir miracle losyon kullaniyor musun?
    Konu saçmasaç tarafından (03.05.2016 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon