Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Lazer Epilasyon Yaptıran var mı?

Zer0 teşekkür ederim valla hocam yeterki çözüm olsun acısına bir şekilde dayanabileceğimi düşünüyorum
    Konu rock102 tarafından (03.11.2015 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    epiderm bilindik bir yer. sen nasıl dolandırıldın.
    dolandırıldım derken 3 4 sene önceki makinalardan bahsediyorum. 8 seans a biter dediler peşin peşin ödedim sadece koltuk altı bitti geri kalan bölgeler olduğu gibi kaldı ee ne olacak bitirecektiniz dediğimde öyle birşeye imza atmadık falan dediler

Bu dertten muzdarip olan arkadaşlar için önerim iğneli epilasyondur. Lazer epilasyon ile tüylerinizden asla kurtulamazsınız sadece bir süreliğine ortadan kaybolurlar.

LAzer epilasyon kesinlikle cözüm degildir sadece eger iyi bir makınaysa inceltir kesin cözüm ignelidir fiyatlarıda dakikası 2 ile 3 tl arasında degişir cok ucuzda degildir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Evidenceback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LAzer epilasyon kesinlikle cözüm degildir sadece eger iyi bir makınaysa inceltir kesin cözüm ignelidir fiyatlarıda dakikası 2 ile 3 tl arasında degişir cok ucuzda degildir.
    Hocam benim vücutta yok ama kolda çok var ya elimin üstünü bile kapladı. Yazın tişört giyemiyom kısa kollu gömlek felan giyemiyom tahmini kaça patlar 2 kol?

Yoo bence bir erkek icin cozumdur...
    ben yaptiriyorum gayette cozum oldu ha ama baya uzun surede sonuc aliniyor yani 2-3 yil falan duzenli gidilince tertemiz oluyor. Ben 1.5 yildir gidiyorum nisantasinda bir yer baya baya seyreldi ama tamamen bitmesi demek bal dok yala olsun demek yani cok uzun sure gitmek demek ya da seyreldi bu kadari bana yeter derseniz o ayri.
    paket almistim ben bitene kadar yapacaklar ya da ben yeter diyene kadar. Ama hakli yanida var arkadasin ignelisi tam anlamiyla kesin cozum lakin acisina katlanilmaz bence.
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoo bence bir erkek icin cozumdur...
    ben yaptiriyorum gayette cozum oldu ha ama baya uzun surede sonuc aliniyor yani 2-3 yil falan duzenli gidilince tertemiz oluyor. Ben 1.5 yildir gidiyorum nisantasinda bir yer baya baya seyreldi ama tamamen bitmesi demek bal dok yala olsun demek yani cok uzun sure gitmek demek ya da seyreldi bu kadari bana yeter derseniz o ayri.
    paket almistim ben bitene kadar yapacaklar ya da ben yeter diyene kadar. Ama hakli yanida var arkadasin ignelisi tam anlamiyla kesin cozum lakin acisina katlanilmaz bence.
    Mesaj kutunu boşaltır mısın hisokacim soracaklarim var

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj kutunu boşaltır mısın hisokacim soracaklarim var
    Sildim, yolla gelsin
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benim vücutta yok ama kolda çok var ya elimin üstünü bile kapladı. Yazın tişört giyemiyom kısa kollu gömlek felan giyemiyom tahmini kaça patlar 2 kol?
    söyle söyleyyeim dakikası 2 tl ye yapan bir yer bulabilirsen iki kol minimum 50dk sürer buda sanan herseans 100 tl ye patlar .igneli yapılan kollardaki kılların daha zayıf ve ince cıkacagı düşünürseniz bu en az iki üç hafta alır üç hafta sonra kollarınızdaki igneliden kalma ufak tefek yaralar iyileştiyse üç haftada bir bitene kadar sürekli gideceksiniz ve bu 6 haftada bir 200 milyon demek ..yani dakiakasına baglı ..ben önce güzellik salonunda başlamıstım sonra ordaki bayana cok phalaı oldugunu belirtmiştim oda aynı makinayla evindede calıştıgını söylemişti ve evinde bana dakikası 1,5 TL den yapmaya başladı ..benim sorunum cenemin altındakilerdi tamamen beyazlaşmıştı cok kötü görünüyordu bende sanıyorum 4 ayda ayda iki kere giderek bitirdim şuan hiç beyaz yok .ama güzellik salonunda devam edemzdım cünkü dakikası 2.6 tl idi ve ilk girdigimde seans 50 dk sürdü ,sonra sonra azaldıkça sürede düşüyor...
    Konu Evidenceback tarafından (02.02.2016 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

Lazer epilasyon ile kıllarınızdan bir süreliğine kurtulursunuz. Sonrasında 2-3 senede bir tekrar atış yaptırmanız gerekir. Eğer atış yaptırmazsanız kıllar eski haline geri döner. Kesin çözüm iğneli epilasyondur. İğnelinin saait yaklaşık 150 tldir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon