5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Revox Şampuan ve Ürünleri

Revox Şampuan ve Ürünleri

Arkadaşlar bu şampuana rastladım internette gezinirken ne kadar doğru ne kadar işe yarar orasını bilmem vaat ettikleri iyi hoş güzelde bizimde bildiğimiz şampuan pekte işe yaramıyor saç dökülmesinde ancak biz bakımlar ve dermastamp(dermaroller)gibide yan tedaviler uyguluyoruz. Bu şampuanı veya bu markanın ürününü kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilir mi ? Bir de bu ürünü üreten Türk bir şirketmiş galiba detayları nette araştırabilirsiniz ben bir kaç site veriyim size şimdilik fikir alışverişi yapalım.

Revox At Kuyruğu Şampuanı | Kermit Alemlerde ? Kozmetik Blogu
    Eşimin nefret ettiği şampuan: Revox at kuyruğu şampuanı | Anne Kaz
    https://www.facebook.com/RevoxSampuan

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

Banned
    bunu kullancagına at kuyrugunun kaynamış suyunu saçına sür daha etkili.bunlar para tuzagı

Banned
    Firmayı arayıp konuşmuştum bayağı iddalılar saç çıkarma konusunda. Şampuanla saç mı çıkar dediğimde evet haklısınız dökülmeyi durdurur demişti. Şöyle bir durum var serumdan çok şampuanı övüyorlar çünkü şampuan önemli olan satılan şampuan çünkü.İnsanların çoğu şampuana önem veriyor.Bana çok inandırıcı gelmedi bu yüzden karar sizin tabikide..

Evet çok iddialilar ama piyasada bu şampuanı cok bilen yok zaten saci dokulen bunlari araştırıyo bakalım denersem sonucunu söylerim tabi sampuanlardan cok umudum yok burdaki diğer kişiler gibi...

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

Dökülememi yavaşlatan tek şampuan revivogen'in şampuanı oldu.Madem bu kadar iyiydi neden bıraktın derseniz çok nazikçe temizliyor, minoxil kalıntılar bırakmaya başladı . Minoxil kalıntılarını temizlemiyor.
    Bıraktıklarım:
    Xpecia 9 kutu kullanıp bıraktım.
    Shen min 10 kutu kullanıp bıraktım.
    Revivogen losyon
    Revivogen şampuan

Tedavim:
    Miracle Losyon ( 3gr saf spiro-1 kutu diane35-1 ampül decort-yarım kutu endol )
    Sebamed Anti-Hairloss
    RU58841
    Gnc saw palmetto
    Minoxil Forte (dut. ile)
    losyonlardan önce azalderm-ketoral krem günde birer kere
    0.5mm dermaroller haftada 2 gün
    3 günde 1 konazol
    Çeşitli yağ karışımları( jojobo-hint-nane-emu-susam.... vb.)
    Medohbiotin her gün yarım tablet