Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Miracle V2 Losyonunu Bırakıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dinlendirme olayı bnde işe yaramadı 2-3 aydır losyon kullanmıyorum seyreklik %30 arttı.Biraz koy verdim bu aralar.

Aslinda kastettigim 2-3 haftalik aralar vermek. 6 ay duzenli bakimdan sonra misal. 3 ay cok olmus hocam.. normal kayip yasaman. Yahut forumumuzda da vardi haftada bir gun hic losyon uygulamayanlar ve bunu losyonlara aliskanligi kirmak, etkiyi arttirmak icin yaptiklarini soyluyorlardi.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu miracle daki diane35 yerine başka d.kontrol hapi kullanilmiyo mu yada kullanan var mi nedense şimdi onu merak ettim en etkilisi diane35 mi ? Myralon ve desolett varmis birde ?
    Kullanan vardi fakat suna dikkat edin, bazi dogum kontrol haplarinda 7 tane hap mi ne farkli, kadinlarin donemlerine gore ayarlanmis. Diane deki tum drajeler ayni. O yuzden pratik kullanim sagliyor.

Alirken eczaciya sorarsniz zaten.

Güzel bir nokta pipsqueak konu açacaktım görünce yazayım dedim. Saçlarımız için çok güçlü çok çok etkin ilaç ve etkenler var ve sorun sanılanın aksine güçlü ilaçlar değil, en büyük sorunlardan biri belki %50 ye varan oranlarda etken kullanan bireylerde gelişen tolerans ve direnç. Saçlarınızı böyle koruyun konumda da bahsetmiştim bu direnç sorununun şimdilik en iyi çözümü 6 aylık periyodlarla en az 2 ana tedavi dönüşümlü olarak kullanmak. Tedavisi işe yarayan ve stabiliteyi yakalayanlar ise kullanabildiği kadar devam etsin oynama yapmasın. Birde miracle yi orjinal hali ile yapın yani 3 ilaçla en optimum etken onlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234