Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Miracle V2 Losyonunu Bırakıyorum

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle gitti hocam...Hem de tedaviden sonuç beklerken daha iyiye gideceğini umut ederek kullanarak...Ama sonuç bu ne yapacağım bilmiyorum. Acaba diane 35 ya da aldactone azdırdı mı DHT yi anlamadım ki....
    kardeşim sen ru kullanmıyor musun.ikinci bir durum.miracle losyon ile minox kullan kombine oluyor..sonuclar daha güzel olur insallah.pes etme bakalım neler olacak.eğer senin için sorun teşkil etmiyorsa minoxa dut yada fin ekle.tedaviye devam et.

şuandaki mevcut tedavilerin neler.bide bunu bilelim.bende kendim antiandrojen üzerine bir losyon yapıcam.içeriği zaten bulunan ilaçlar.deneyip sonuc alırsam forumda paylaşıcam.özelliklede şakaklarda deniycem.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

miracle losyona androcur ekleyerek denediniz mi ? daha etkili sonuç alabilirsiniz ancak yanetkiler artar.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen ru kullanmıyor musun.ikinci bir durum.miracle losyon ile minox kullan kombine oluyor..sonuclar daha güzel olur insallah.pes etme bakalım neler olacak.eğer senin için sorun teşkil etmiyorsa minoxa dut yada fin ekle.tedaviye devam et.

şuandaki mevcut tedavilerin neler.bide bunu bilelim.bende kendim antiandrojen üzerine bir losyon yapıcam.içeriği zaten bulunan ilaçlar.deneyip sonuc alırsam forumda paylaşıcam.özelliklede şakaklarda deniycem.
    Hocam bu Ru'yu nasıl temin edebiliriz? Sanirsam yabancı forumlarda kullananlar var iyi sonuçlar gelmiş mi ?

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu Ru'yu nasıl temin edebiliriz? Sanirsam yabancı forumlarda kullananlar var iyi sonuçlar gelmiş mi ?
    Kaneshoptan veya anegenince satılıyor. Gümrükden geçirebilirseniz tabi.bazı kişiler geçirmiş.
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

Banned
    Alıntı ahmetk254 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyona androcur ekleyerek denediniz mi ? daha etkili sonuç alabilirsiniz ancak yanetkiler artar.
    hayır hocam hiç denemedim.

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ru için Levent hocamla konuştum ben de toplu alımda alacağım. Miracle losyon herkeste iyi sonuçlar verdi; ama bende geri tepti sanırım..Belki içerisindeki kullandığımız diane 35 topikal östo. sebebiyle vücut anti bir savunmaya geçti ve dht yi çok daha fazla yükseltti. Bu sebeple miracle losyonunu bırakıp başka tedavi yöntemleri deneyeceğim. Ümidim çok büyük derecede kırıldı; ancak Allah'tan ümit kesilmez tabi. Şimdi ise şu tedavileri düşünüyorum.

Ru gelince akşamları Ru

Sabahları da 60 ml procapil içerisine + Avodart kapsüller + %10 dmso

Belki hafta sonları da Elseve içerisinde aldactone çözerek yaptığım bir losyonu da ilaveden kullanabilirim..

Tepe bölgesi mahvolmuş bende....
    Neden procapil de zorluyorsun ki.daha adam akıllı sonuç alipda paylaşan gormedim.haa elimde vardı kullaniyom diyorsan bisey demiyom. bari procapilin yaninda minox kullan tepe toparlasin.

Banned
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden procapil de zorluyorsun ki.daha adam akıllı sonuç alipda paylaşan gormedim.haa elimde vardı kullaniyom diyorsan bisey demiyom. bari procapilin yaninda minox kullan tepe toparlasin.
    hocam elimde var onları bitirmem lazım bir de işe yarıyor procapil ancak yetersiz..Fazla güçlü değil yani yanında mutlaka başka şeyler kullanmak gerekiyor. Hocam minox başlarda coşturuyor ama o verdiği saçları zamanla geri alıyor.. Bu sebeple ona hiç başlamak istemiyorum açıkçası.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cikarimim su oldu benim de arkadaslar, kullandigimiz ilaclar bizi kel birakmayacak fakat hicbir zaman 17 yasindaki halimize donmeyi de beklememeliyiz.

Acaba arada sirada derimizi dinlendirmemek mi hata?

Aslinda ilaclarla gelen kazanim ve dokulmemesini sagladiklarimiz + topik benzeri kapaticilarla basitce tatmin olabilir.

Cellagance ile gelenlere sakakta olmasina ragmen azicik toppik dokuyorum dagitiyorum bolge tamamen kapaniyor adeta. Bosverin belirli bir yasa kadar idare edin iste.

Miracle Losyna cokca bir seyler ekleyip cikarmis biri olarak bununda hata oldugunu dile getirebilirim. Azda olsa bilindik formul ve duzen en iyisi.

Moderatör
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cikarimim su oldu benim de arkadaslar, kullandigimiz ilaclar bizi kel birakmayacak fakat hicbir zaman 17 yasindaki halimize donmeyi de beklememeliyiz.

Acaba arada sirada derimizi dinlendirmemek mi hata?

Aslinda ilaclarla gelen kazanim ve dokulmemesini sagladiklarimiz + topik benzeri kapaticilarla basitce tatmin olabilir.

Cellagance ile gelenlere sakakta olmasina ragmen azicik toppik dokuyorum dagitiyorum bolge tamamen kapaniyor adeta. Bosverin belirli bir yasa kadar idare edin iste.

Miracle Losyna cokca bir seyler ekleyip cikarmis biri olarak bununda hata oldugunu dile getirebilirim. Azda olsa bilindik formul ve duzen en iyisi.
    Dinlendirme olayı bnde işe yaramadı 2-3 aydır losyon kullanmıyorum seyreklik %30 arttı.Biraz koy verdim bu aralar.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Peki bu miracle daki diane35 yerine başka d.kontrol hapi kullanilmiyo mu yada kullanan var mi nedense şimdi onu merak ettim en etkilisi diane35 mi ? Myralon ve desolett varmis birde ?

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon