Sayfa 1/11 123 ... SonSon
110 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Rogaine Foamcılar

Yeni Rogaine Foamcılar

Bir süredir bırakmıştım. Tekrar başlayayım dedim. Arkadaşımdan sipariş verdim Ben de yeni rogaine foamcıların arasına katılıyorum dostlar

Bildiğiniz gibi yeni rogaine foam da artık parfüm kokusu yok. bakalım eskisiyle başka ne farkı var

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi rogaine_foam1[1].JPG‎  

Benim de yeni bitti hangi satıcıdan alıyorsun link verebilir misin? minox kullandım 10 günde kafa derisini soydu yine foam da böyle bişey olmuyor Allahtan minox dutas karışımı yaptım ama oda bitti işte dutası başka bişeyle oluşturacam minoxidil forte bana iyi gelmiyor

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de yeni bitti hangi satıcıdan alıyorsun link verebilir misin? minox kullandım 10 günde kafa derisini soydu yine foam da böyle bişey olmuyor Allahtan minox dutas karışımı yaptım ama oda bitti işte dutası başka bişeyle oluşturacam minoxidil forte bana iyi gelmiyor
    yurtdışından kozmetik ürünü getirtemezsin. satıcıdan sipariş vermedim arkadaşımdan sipariş verdim dostum

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu saçma gümrük yönetmeliği yüzünden senden başka yeni Rogaine Foamcı olmayacak gibi.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu saçma gümrük yönetmeliği yüzünden senden başka yeni Rogaine Foamcı olmayacak gibi.
    çok haklısın türkiyede fiyatları muazzam yüksek....
    yurtdışından akrabası veya tanıdığı olmayanlar için imkansız gibi.

ebaydan 2 kez aldım hiç bi sorun yaşamadım. Amerikadna getirttim iki kez sorun yok o açıdan

arkadaşımın getirdiği rogaine foamlar gelmiş. eski foamların kokusuz hali. şahsen daha çok sevdim.
    Günde 1 kullanacağım. ama önce biotin 2.5 mg 1-2 ay kullanayım diyorum minoxun aşırı saç dökme evresi hiç hoşuma gitmiyor en azından onu azaltır

Bu sıvı minox deriyi yüzdü thy ye bağışlayacam. Günde bir kullanıyorum birde hatta bazen gün aşırı. Varsa kolay bir yolu alalım arkadaşlar takılıyormu gümrüğe ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu losyonlardan önce tedavlerim arasındaydı foam....Kullanımı inanılmaz kolay ve pratikt..Saçta hemen kuruyup tıpkı losyon gibi,,saçı mat ve şekilli gösteriyodu...Keşke dutasteridi foamun içinde kullanma şansı olsaydı,,ama imkansız,,çünkü kapalı tüp içerisinde ve köpük olmasını sağlayan gaz var içinde..kapak kilitli...
    Minox ne kadar kullanışsızsa,,foamda o kadar kullanışlı..

Arkadaşımdan sipariş ediyorum. Sürekli gelen giden oluyor. Bavula 1 paket atıyorlar. Zaten bana 1 sene yetiyor

Bir dahaki ay başlamayı planlıyorum bakalım. Kullamını pratik olduğu için alıyorum. Şakak bölgesi için en iyisi. Yaymaya bile gerek yok. Bence yararlanımı diğer minoxlardan daha iyi

Sayfa 1/11 123 ... SonSon