10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3 Aylık Miracle Losyon Tedavi Sonucu

3 Aylık Miracle Losyon Tedavi Sonucu

Merhaba arkadaşlar yazın başladığım miracle losyon tedavimi fotoğraflarla beraber paylasacagim .
    Açıkcası beklentim daha fazlaydı pek bir değişiklik göremedim ben. Sizinde fikrinizi almak lazım.

Neler ve ne sıklıkla kullandıgımı paylaşayım.

Losyon sabah ve aksam 5 er minox. Fısı kremler ise fıslatmadan yarım saat önce kullanıyorum.

1. Ay 100 ml elseve, dekort ampul 1 kutu, Diane 1/2 kutu, aldoctone 1 kutu, keno-alzo krem

2-3 Ay tüm kullandıklarıma artı olarak dianeyi tam kutu kullandım. Haftada 2 kez 5 dk bekleyecektir şekilde nizoral şamp. Ve karışımın içine 10 adet dutasterid avodart kapsül ekledim.

Kullanimlarim kesinlikle düzenli idi . Yorumlarinizi bekliyorum. Bu arada 3-4 sene önce minox. Kullandigimdan tekrar kullanmak istemedim.

Fotoğrafları iki grup halinde 1 2 ve 3 ay sonu seklinde vereceğim .ilkinde biraz kısa idi ondan daha seyrek çıkmış sanırım.yaş 25
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20151020_191609.jpg‎   IMG_20151020_191659.jpg‎   IMG_20151020_191944.jpg‎   IMG_20151020_191849.jpg‎   IMG_20151020_191805.jpg‎   IMG_20151020_191730.jpg‎  

Pek verim alamadım arkadaşlar öneri ve tavsiyeleriniz nedir?

Yeni Üye
    miracle losyon kullanmadım ancak yaklaşık 10 yıllık minoxidil deneyimim var. Bence 3 ay karar vermek için çok kısa bir süre. 6. aya kadar bence beklentini düşür ve disiplini elden bırakma. 8.-9. aylarda sonuçlar ortaya çıkar..

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süreniz kısa hocam,minoxili dutas ekleyerek kullanmanızı tavsiye ederim,ayrıca dermaroller.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxsuz o saçları uyarmak çok zor olur.minox ekleyin diğer tedavileriniz iyi.dermaroller kullanımı senin için çok uygun olur
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Dermaroller almayı düşünüyorum. Minoxu geçmişte kullandım etkili de olmuştu fakat öğrenciyken maddiyat nedeni ile bıraktım birde iki senelik minox maliyeti yaklaşık bir sac ekimi parası edince mantıklı gelmedi.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 06 birzamanlarsırma 06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller almayı düşünüyorum. Minoxu geçmişte kullandım etkili de olmuştu fakat öğrenciyken maddiyat nedeni ile bıraktım birde iki senelik minox maliyeti yaklaşık bir sac ekimi parası edince mantıklı gelmedi.
    Tedaviyle gelen saç ekimle gelen sactan ne derece daha iyi acaba bunu da düşünmek lazım. Yoksa basit ektirmek

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 06 birzamanlarsırma 06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki senelik minox maliyeti saç ekim parası mı ediyormuş 50 liradan alsan bile 2 senede 1200 lira yapar, ki toptan alındığında 3 kutusu falan 80-90 olabiliyor.

ortalama greft başı 1 euro civarı alıyorlar, bugünlerde saç ektirmek demek 2. el araba almak gibi bir şey yahu.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki senelik minox maliyeti saç ekim parası mı ediyormuş 50 liradan alsan bile 2 senede 1200 lira yapar, ki toptan alındığında 3 kutusu falan 80-90 olabiliyor.

ortalama greft başı 1 euro civarı alıyorlar, bugünlerde saç ektirmek demek 2. el araba almak gibi bir şey yahu.
    Saç ekimi konusu biraz şans işi. 2-3 bin liraya ektiren adam şansa çok güzel tutuyor saçları ama 15-20 bin verip ektiren adam da memnun kalamayabiliyor. Saç ekimi en az 3 gün sürmeli bence her seans maksimum 1200 greft ekilmeli obur turlu 4000 greft de ekilse taş catlasin yarısı anca tutuyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muzdarip hocam dediğine katılıyorum.Bbende ekim yaptırdım ama tam tatmin etmedi beni çünkü saç telleri ince , 4500 tl verdim. Bu kurban bayramında 50 küsür yaşında bir amca gördüm kurban kesimi sırasında ,adamın saç telleri çok kalındı benden de az graft ektirmiş, ama ne biçim olmuş 20 sene rahatından geri gitmiş amca,2200 TL vermiş donör alanda falan hiç sıkıntısı yoktu.Dediğin gibi saç ekiminde şans artı saç teli özelliği önemli. Benim donör alan duman oldu bunun üzerine ne yaparım diye araştırdım gittim donör alan üstüne scalp micropigmentation yaptırdım , Allah 'tan saçı kısa kestirince donör bölgedeki hasar anlaşılmıyor.Ben valla miracle losyon ve diğer alternatif tedavilerle biraz saç çıkarırsam yeter deyip üst tarafa da micropigmentation yaptırmayı düşünüyorum. (sneijder misali)
    Konu Tremonti tarafından (30.10.2015 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.