Sayfa 1/7 123 ... SonSon
74 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçlarım için yeni bir başlangıç

Hybrid View

Saçlarım için yeni bir başlangıç

merhaba saçımın doktoru sakinleri ben doktor mert Tıp fakültesi saçımı baya döktü kilo aldırdı bende hayatıma yeni bir başlangıçla devam etmeye karar verdim
    saçlarım için önce direkt ektirmeyi düşündüm ancak ekim yapacak insanlar ve merkezler bir doktor olarak bana güven vermedi tamamen para hortumlamak gibi görünüyor Belki saç aşısını denerim.Saçım aşırı dökülmeye başlayınca küçük de bir kaza geçirdiğim için kazıttım şimdi kazılmış saç ile direk tedaviye başlamayı düşünüyorum birkaç gündür araştırdım ilk olarak miracle losyon ile işe başlamayı düşünüyorum .bende erkek tipi dökülme var şakaklar ve vertex de ama şakaklarım için baya üzülüyorum onun için uygulayabileceğim tedavileri önerirseniz sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermaroller,
    Ketoral ve acnelyse krem,
    Minoxil ve dutasterid,
    Oral gıda takviyesi olarak; xpecia ya da medobiocomplex gibi bir destek,
    Miracle zaten kullacağım demişsin diye saymıyorum,
    Şeker ve undan uzak durup günlük kardiyo ile başlayabilirsin.

kafamın durumu
    4 gün önce kazıttım ama saçlarım çok hızlı uzar normalde de

kazıtmadan önceki hali
    Konu drmert tarafından (09.11.2015 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

bu gün miracle losyonu için gerekenleri temin ettim
    Dekort 1 ampul yerine 2 ampul koymayı planlıyorum saçımda subkutan dermatit olması sebebiyle
    Atopik bir bünyeye sahip olduğum için devamlı olarak antihistaminik içiyorum dekortun 2 ampul olması tedaviyi olumsuz etkiler mi ?
    diane ve aldactonu ilaç ezicide(hap içemeyen pediatri hastaları için kullanılan ) ezip toz haline getirip öyle eklemeyi düşünüyorum sanki daha yararlı olur gibi geldi bana

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçların çok kötü gözükmüyor. Bence o kadar agresif tedavi uygulama, düşük dozda başla miracle losyona. Eğer durmazsa dozu artırırsın. Hapı ezip atarsan daha rahat çözünebilir denemekten zarar gelmez. Dekort sorusunu da sen bileceksin hocam doktor olan sensin

SaçımınDoktoru Üyesi
    hacı doktorsan yurt dışından spiro getirsek yardımcı olsanda saçlar için. senin çevre olması gerek.spiro ile iyi ce toplarsın saçları.

getirebilirz hangi ilacı isterseniz yardımcı olmaya çalışırım ama spiro dediğiniz ne ben duymadım hiç

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı drmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    getirebilirz hangi ilacı isterseniz yardımcı olmaya çalışırım ama spiro dediğiniz ne ben duymadım hiç
    Spironolactone. Aldactone tabletin etken maddesi.

spironolactone yurt dışından nasıl istiyorsunuz yani prosedürü ne bilen var mı hangi formda

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı drmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spironolactone yurt dışından nasıl istiyorsunuz yani prosedürü ne bilen var mı hangi formda
    Miracle hocaya yazarsan bilgi verir hocam miracle losyonun etken maddesi spirolactone dur.yurt ışından getirirsek saf halde %4,5 lik losyonla saçlar müthiş olur ayrıyeten başka sağlam antiandtojenlerde var ama tr de bulmak zor üstadım.

Sayfa 1/7 123 ... SonSon