Sayfa 27/54 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
540 sonuçtan 261 ile 270 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Yeni Üye
    Alıntı vegas01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar miracle losyona başladım ama kafama takılan bir soru var. Bu resimdeki ürünü aldım doğrudur değil mi ?
    Arkadaslar ben de bulamadim digerdinden
    Magazadaki calisan digerinin artik uretilmedigini soyledi
    Ne yapmak lazim?lutfen yardim

Merhaba 34 yasındayım şakaklara 3000 greft sık ekim yapıldı,erkek tipi dökülme olduğundan saç adalaşma şeklinde dökülüyor. Orta kısmın sıklığı ekim için uygun olmadığında yapılmadı .proscar 4/1 ve silorex e başladım.ayrıcva hair forte aldım mirace losyon kullanmam gerekirmi sizce?

60 ml losyona kaç adet avodart atılmalı. atılmalı diyorum ama bildiğimden değil, atmasak daha mı iyi olur ?

Yeni Üye jamster258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Herkese merhabalar.
    Foruma yeni üye oldum 21 yaşındayım.
    Ön bölgede ve tepelerde yavaş yavaş açılmalar başladı.Dün itibariyle Miracle losyon kullanmaya başladım fakat ilk kez kullandıgım için aklıma takılan bazı şeyler var.Cevaplarsanız sevinirim.

1)100 ml losyon ilaçlar eridikten sonra 60ml e düştü bu normal mi ?
    2)Losyonu Elseve şişesinden kullanıyorum kaç fıs yapmam gerekir ?
    3)Kullandıktan sonra saçımı jole gibi sertleştirdi bu normal mi ?
    4)Kullanırken kafamın ıslandıgını hissetmiyorum sankı yeterli düzeyde sıkmıyorum gibi hissediyorum (10 fıs yapıyorum) bu normal mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba,
    Kafama takılan tek soru Kremler...
    Kremlerden sonra saç derisi nemli hale geliyor. minoxil + miracle losyon bu nemli saç derisinde gerçekten işe yarıyor mu?
    Sanki kremsiz kuru saça yapılan uygulamalar daha verimli sonuç verecek gibi? bilgi almak amaçlı soruyorum.

Saygılar

losyonun içine 3 tane de dutas kattım bir sorun olur mu?
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

Miracle losyon için kullanılan sıvıları bulmakta sıkıntı çekiyorum. Elseve satın alabileceğimiz nereler var? İstanbul

Yeni Üye
    mrb
    ben 29 yasında bayanım.bir ürünün içeriğini paylaşmıstım sormustum.hr3matrix.cok faydasını gördum ancak cok pahalo.kullanım bıttıkten sonra doktu.suan mıracle a basladım bır aydır ancak dokulme artarak devam edıyor.uygulamama devam edeyımmı bırakayımmı.yardımcı olursanız cok sevınırım.artık ne yapcagımı şaşırdım durumum su skeılde
    http://www.imgim.com/5628inciw5407746.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle losyon suzme yapilmadigi suzme islemi gerceklestirilse bile kucuk partikuller mutlaka erimemis halde losyon icinde kaliyor. Spreyle bunu kafaya sıktığımizda sac diplerinde bu parcaciklar kuruyup kaliyor kotu yani sac kokunu tikadigini dusunuyorum. Arti olarak sacsiz bolge icin yedirme islemi daha kolay olabiliyor suyla nemlendirme yaparak ama surekli yapmakta imkansiz hemde kafa derisinide kuruttugunu ve ph degerini bozdugu icin istenilen verim alinamadigini dusunuyorum deriyi nemlendirme amacli icerigine bir seyler eklenebilir mi ph degeri ciltle uyumlu gliserin tarzi bir seyler bununla ilgili tecrubesi ve fayda saglayan oldu mu bence bu konu cok knemli tecrubeli uyelerden ricam bu konuda detayli bilgilendirme yapmalari herkese faydali olacaktir.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Arkadaşlar 8 aydır sadece günde 2 kez minoxil kullanıyorum.bu aralar saçlarımdaki dökülme arttı bu aşamada minoxili bırakayım mı yoksa ısrarla devam edeyim mi?

Sayfa 27/54 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon