Sayfa 5/54 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
540 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet hocam scalpta etkili. Sisteme karışan birşey yok varsa bile bu çok asgari miktarda.

Yeni Üye
    Merhabalar....
    Site'deki konuları uzun bir süre okudum ve inceledim..
    Aklıma bir soru takıldı...
    " Miracle Losyon'un ve Dermaroller'un "
    Boyalı saçlar üzerinde (saçını her on beş günde boyayanlar için)

olumsuz bir etkisi/tepkisi ile ilgi bir konuya rastlayamadım.
    Bu konudaki deneyimi olanların, düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim.
    Konu saims tarafından (15.11.2015 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar lütfen şu 4 sorumu cevaplayabilir misiniz?

1) Öncelikle ben eski bir üyeyim. 6-7 aydır düzensiz de olsa Miracle Min-Dut kullanırdım. 1 ay önceye kadar da pek yan etki görmedim. Bazı sebeplerden ötürü 1.5 ay önce bütün tedavileri bırakmıştım. 1 ay önce yeniden başladım Miracle Losyona. 1 aydır Miracle kullanıyorum.(içerik 100 ml elseve 2 kutu aldactone 1 kutu diane 1 dekort)

ilk sorum şu. Aynı losyonu eskiden kullanıp hiç yan etki görmezken 6 ay sonra yeniden başlayınca yan etki görmemi sebebi nedir?(Yan etkiler ereksiyon zorluğu, Ejekulasyon sırasında sperm sayısı azalması, isteksizlik) ve bu yan etkilere karşı ne yapabilirim.

2)Şimdi losyonu 1 aydır kullanıyorum. Şakaklarda tüylenmeler arttı. Fakat uzaktan bakınca saçlar daha da seyreldi gibi geliyor. Uzaktan dipleri daha fazla gözüküyor saçların. Bunun sabebi nedir? Ve bu iyiye mi yoksa kötüye mi gidişi gösterir? Yani uzaktan bakınca seyrelme, yakından bakınca tüylenmede artış var. Ama yıkarken,saçı tararken, yada losyon sürerken elime gelen saç miktarında bir artış yok. Az da olsa elime gelen saç miktarı azaldı. Buna rağmen saçın seyrek gözükmesi neden meydana geliyor? Bu konuda da bi yardım edin lütfen.

3)Losyonu sürdüğümde kafamda az da olsa 1-2 tane sivilce çıktı küçük. Bunun sabebi ne olabilir ve iyiye işaret mi acaba?

4)Bu durumda ne yapmamı yada başka bişey önerebilir misiniz?

Lütfen kafam çok karışık lütfen bi yardım edin
    Konu Keloğlan35 tarafından (15.11.2015 Saat 12:27 ) değiştirilmiştir.

Arkadaşlar Mircale losyonu çözebileceğimiz sadece 2 losyon mu var elseve çok kötü kokuyor. Daha iyi kokan ve saç için daha faydalı bir losyon bulamaz mıyız? Mesela Prozinc Plus losyon var kokusu iyi ve saç içinde faydalı bir losyon eczanelerde var. Bu losyonda çözülür mü acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozkaninho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Mircale losyonu çözebileceğimiz sadece 2 losyon mu var elseve çok kötü kokuyor. Daha iyi kokan ve saç için daha faydalı bir losyon bulamaz mıyız? Mesela Prozinc Plus losyon var kokusu iyi ve saç içinde faydalı bir losyon eczanelerde var. Bu losyonda çözülür mü acaba?
    Saf alkol ve PG ile de çözünür ama yine kokacaktir bu arada elseve güzel kokuyor da ilaçlar kötü kokuyor. Aldactone yapıyor o çiş kokusunu

Banned
    hocam özel mesaj kutunuz dolmuş. Size birşey soracaktım da

SaçımınDoktoru Üyesi
    Losyonu yaklaşık 3 gündür kullanıyorum ve saç dökülmesi %100 durdu.

Fakat proscara başladığım zaman da böyle bir etki görmüştüm ve sonra yavas yavas tekrar dökülmeler başlamıştı.

Bakalım bu ilaç ne zaman döngüye girecek.

Bu arada arkadaşlar yan etki gören var mı acaba sonuçta amatör bir iş bu, doktorların onay verdiği bir durum değil.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fakat proscara başladığım zaman da böyle bir etki görmüştüm ve sonra yavas yavas tekrar dökülmeler başlamıştı.

Bu arada arkadaşlar yan etki gören var mı acaba sonuçta amatör bir iş bu, doktorların onay verdiği bir durum değil.
    proscar'da döngü mü olmuştu? ne kadar süre sonra?

Yeni Üye
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hocam tam olarak hangi maddeleri hangi ölçüde oluşturdunuz miracle losyonu yaparken?
    Dermaroller 192x1mm
    Keto-azal krem
    Nizoral sampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kordinaryus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscar'da döngü mü olmuştu? ne kadar süre sonra?
    Hocam 11 aydır kullanıyorum. İlk kullandığımda dökülmeler durmuştu, saçlarım bir ara çok gürleşti, saç ektirdiğimi sandılar. Son aylarda ise "eskisi" kadar olmasa da tekrardan dökülmeler başladı. Miracleye başlama sebebim de bu zaten.

Alıntı loofy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam tam olarak hangi maddeleri hangi ölçüde oluşturdunuz miracle losyonu yaparken?
    Hocam bir kutu diane 35
    1 adet dekort ampul
    1 kutu aldactone
    140mg loreal elseve (boşta bir tane minoksil kabım olduğu için 60mg oraya boşaltım, mecburen 140mg hazırladım şimdilik)

losyonu buzdolabında saklıyorum, losyon soğuk şekilde kafa derisine sanki daha iyi etki ediyor.

Losyondan sonra minoksil de sürüyorum, proscarda şimdilik devam, kutusu bitince bırakmayı düşünüyorum.

Sayfa 5/54 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon