540 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı jamster258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    El ile temas zararlı değil.
    Ben ilaçları toz haline getirmeden direk losyonun içine atıyorum 2-3 saat bekletiyorum ara sıra güçlü bir şekilde şişeyi çalkalıyorum.
    2-3 saat sonra süzüyorum beyaz çökeltiyi uzaklaştırıyorum.
    hocam miracle losyondaki etkenlerin deri yoluyla emilip sisteme karışıp hormonal olarak bizi etkileyip etkileyemediğini nasıl anlarız , bu konuda net bilgi var mı çok merak ettiğim bi konu ?

Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam miracle losyondaki etkenlerin deri yoluyla emilip sisteme karışıp hormonal olarak bizi etkileyip etkileyemediğini nasıl anlarız , bu konuda net bilgi var mı çok merak ettiğim bi konu ?
    Etkiler topikal olması sebebiyle içerdiği doz ile de alakalı olmak üzere bireysel olarak değişmektedir bu etki kiminde hiç olmazken kiminde yanetki olabilmekte isede genellikle tolere edilebilir sınırlarda gözlemlendi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    [QUOTE=miracle;65938]Etkiler topikal olması sebebiyle içerdiği doz ile de alakalı olmak üzere bireysel olarak değişmektedir bu etki kiminde hiç olmazken kiminde yanetki olabilmekte isede genellikle tolere edilebilir sınırlarda gözlemlendi.[/ Miracle abi bu videodaki yorumların ilk olanını bir okur musun acaba , beni baya etkiledi arkadaşın dedikleri ondan korktum biraz

https://www.youtube.com/watch?v=T0QN442eDm4

kullandığın dozaj topikal için bile az sayılabilecek bir dozaj o kadar yanetki gören birini daha görmedim forumda göreceğinide sanmam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullandığın dozaj topikal için bile az sayılabilecek bir dozaj o kadar yanetki gören birini daha görmedim forumda göreceğinide sanmam
    hocam dozajın az olup olmadığına nasıl karar verebiliyoruz ki biz ? forumda baya cinsel yönden yan etki gören arkadaş var sanırım belki psikolojikte olabilir bir çoğu ama , bu konu hakkında varsayımlarla değilde bilimsel net bir şekilde bilgi edinemez miyiz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    aynen hocam sormak istediğim buydu , bu arkadaşın yorumları korkuttu beni %70 kana karışır falan demesi falan