Sayfa 35/54 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
540 sonuçtan 341 ile 350 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Yeni Üye jamster258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Merhaba,

1) 2ml sürceğin için saçının her tarafına bolca sür. (ense tarafına gerek yok ama kafanın arka tarafına sür)
    2) Evet kesinlikle saç derisine sürülcek. Saçların uzunsa şırınga kullan.
    3) Ben günde iki kez kullanırken sabah-akşam kullanıyordum. Gece yatmadan önce saçlarımı yıkayıp temiz saçla yatıyordum.
    Kullandığım Tedaviler

-2015-

Alpecin Caffeine Shampoo (Tedavi Sonlandırıldı)
    Alpecin Caffeine Liquid (Tedavi Sonlandırıldı)

-2016-

Miracle Losyon - Orjinal Miktarlar - Günde 2 kere (Eylül 2016)
    Ketoral Şampuan - Haftada 3 kere (Eylül 2016)
    Sebamed Shampoo - Haftada 2 kere (Eylül 2016)
    Ketoral Krem - Günde bir kere (Eylül 2016)
    Dermaroller - Haftada 3 kere (Eylül 2016)

Yeni Üye
    Alıntı jamster258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

1) 2ml sürceğin için saçının her tarafına bolca sür. (ense tarafına gerek yok ama kafanın arka tarafına sür)
    2) Evet kesinlikle saç derisine sürülcek. Saçların uzunsa şırınga kullan.
    3) Ben günde iki kez kullanırken sabah-akşam kullanıyordum. Gece yatmadan önce saçlarımı yıkayıp temiz saçla yatıyordum.
    tesekkür ederim. el ile teması zararlı mı acaba. ben bayanım. üst taraflarıma çok sürmek istiyırum.

şimdi malzemeleri aldım. diane kutusundaki bir adet var. onun hepsini kırıp toz haline getircem.
    aldactone 16 tabletli verdi eczacı. birinde 8 birinde 8 var toplam 16 tane hap var yani. hepsini kıtıp toz haline getircem.
    bir tanede detork ampul kırıp 100 ml ile karıştırop süzücem. süzdükten sonra kaç gün beklemem lazım acaba.

malzemeleri aldım sizlerin yorumlarına ihtiyacım var.yardımcı olur musunuz.

sürme işlemini yaparken elsevenin fırfıslı şişesini mi kullanayım. kaç fıs sıkmam lazım bunun bir önemi var mı? bütün saç derisine yedirecek kadar olması yeterli mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eğer saçlarınız uzunsa fıs fıs şeklinde kullanmaktansa damlalık veya şırınga ile kullanmak daha verimli olur.

Yeni Üye jamster258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    El ile temas zararlı değil.
    Ben ilaçları toz haline getirmeden direk losyonun içine atıyorum 2-3 saat bekletiyorum ara sıra güçlü bir şekilde şişeyi çalkalıyorum.
    2-3 saat sonra süzüyorum beyaz çökeltiyi uzaklaştırıyorum.
    Kullandığım Tedaviler

-2015-

Alpecin Caffeine Shampoo (Tedavi Sonlandırıldı)
    Alpecin Caffeine Liquid (Tedavi Sonlandırıldı)

-2016-

Miracle Losyon - Orjinal Miktarlar - Günde 2 kere (Eylül 2016)
    Ketoral Şampuan - Haftada 3 kere (Eylül 2016)
    Sebamed Shampoo - Haftada 2 kere (Eylül 2016)
    Ketoral Krem - Günde bir kere (Eylül 2016)
    Dermaroller - Haftada 3 kere (Eylül 2016)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben ilaçları toz haline getirmeden direk losyonun içine atıyorum 2-3 saat bekletiyorum ara sıra güçlü bir şekilde şişeyi çalkalıyorum.
    hocam miracle losyondaki etkenlerin deri yoluyla emilip sisteme karışıp hormonal olarak bizi etkileyip etkileyemediğini nasıl anlarız , bu konuda net bilgi var mı çok merak ettiğim bi konu ?

Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam miracle losyondaki etkenlerin deri yoluyla emilip sisteme karışıp hormonal olarak bizi etkileyip etkileyemediğini nasıl anlarız , bu konuda net bilgi var mı çok merak ettiğim bi konu ?
    Etkiler topikal olması sebebiyle içerdiği doz ile de alakalı olmak üzere bireysel olarak değişmektedir bu etki kiminde hiç olmazken kiminde yanetki olabilmekte isede genellikle tolere edilebilir sınırlarda gözlemlendi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam karışmayan beyaz çökelti nedir bilgin var mı ? Bu beyaz çökeltinin içeriği nedir ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    [QUOTE=miracle;65938]Etkiler topikal olması sebebiyle içerdiği doz ile de alakalı olmak üzere bireysel olarak değişmektedir bu etki kiminde hiç olmazken kiminde yanetki olabilmekte isede genellikle tolere edilebilir sınırlarda gözlemlendi.[/ Miracle abi bu videodaki yorumların ilk olanını bir okur musun acaba , beni baya etkiledi arkadaşın dedikleri ondan korktum biraz

https://www.youtube.com/watch?v=T0QN442eDm4

kullandığın dozaj topikal için bile az sayılabilecek bir dozaj o kadar yanetki gören birini daha görmedim forumda göreceğinide sanmam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullandığın dozaj topikal için bile az sayılabilecek bir dozaj o kadar yanetki gören birini daha görmedim forumda göreceğinide sanmam
    hocam dozajın az olup olmadığına nasıl karar verebiliyoruz ki biz ? forumda baya cinsel yönden yan etki gören arkadaş var sanırım belki psikolojikte olabilir bir çoğu ama , bu konu hakkında varsayımlarla değilde bilimsel net bir şekilde bilgi edinemez miyiz ?

Sayfa 35/54 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon