Sayfa 10/54 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
540 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb aynı tedaviye devam ediyormusun.6 aylık planlıyorm tedavimi seninkinin aynısı min dut ve miralec losyn
    Sorunun cevabını buraya yaziyim. miracle losyon min-dut ve kremleri kullan. Yeşilçay siyah kuru üzüm ve kabak çekirdeği yağı tuket. Yaşın 27 miş 1/5 proscar da kullanabilirsin yada dutasteride sana kalmış yan etkilerini araştır ama ona gore başla. Dermaroller al nizoral şampuan al haftada 2 kere kullan. Sınır stres yapma beslenmene dikkat et felan işte

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunun cevabını buraya yaziyim. miracle losyon min-dut ve kremleri kullan. Yeşilçay siyah kuru üzüm ve kabak çekirdeği yağı tuket. Yaşın 27 miş 1/5 proscar da kullanabilirsin yada dutasteride sana kalmış yan etkilerini araştır ama ona gore başla. Dermaroller al nizoral şampuan al haftada 2 kere kullan. Sınır stres yapma beslenmene dikkat et felan işte
    sağol ben birazdaha araştırıym ama erken başlasaydım keşke diyorum topikle kullandım 2 yıl falan sonra da 1 numaraya kestirdim kısa saç yakışıyo die üstüne düşmedim hiç. ama bu forumu okudukça insan bir hevesleniyo istiyo saçı

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağol ben birazdaha araştırıym ama erken başlasaydım keşke diyorum topikle kullandım 2 yıl falan sonra da 1 numaraya kestirdim kısa saç yakışıyo die üstüne düşmedim hiç. ama bu forumu okudukça insan bir hevesleniyo istiyo saçı
    Topik deme bana cinnet geciriyorum :@ sacimin çizgileri güzeldi varya dipleri gözüküyor diye kullandım anasını aglattim saçların.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam sorum şu arkadaşlar ben sadece miracle losyon ve biotin hapı kullanıyorum spor yapyorum ağırlık çlşyrm protein tozu kullancm acaba tedavime zararı olurmu????

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam sorum şu arkadaşlar ben sadece miracle losyon ve biotin hapı kullanıyorum spor yapyorum ağırlık çlşyrm protein tozu kullancm acaba tedavime zararı olurmu????
    Creatin tüketimini yükseltme bacak çalışması diğer organlara nazaran 4 kata yakın daha fazla testo artışına sebep olabiliyor tabi sporun pozitif etkiside olacaktır ancak sürece göre çeşitli önlemler alman gerekebilir. Bazı arkadaşlarda hiç dökülme olmazken bazı bünyelerde ağır sporla birlikte saç dökülmesi olabiliyor özellikle frontalde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Creatin tüketimini yükseltme bacak çalışması diğer organlara nazaran 4 kata yakın daha fazla testo artışına sebep olabiliyor tabi sporun pozitif etkiside olacaktır ancak sürece göre çeşitli önlemler alman gerekebilir. Bazı arkadaşlarda hiç dökülme olmazken bazı bünyelerde ağır sporla birlikte saç dökülmesi olabiliyor özellikle frontalde.

Hocam böyle bir açıklama var. Savaş Cebeci'nin açıklamaları bana her zaman mantıklı ve inandırıcı gelmiştir. Bacak çalışması ile testesteron anca normal seviyeler arasında gider gelir diyor.

https://www.youtube.com/watch?v=lmy_2iHZNH0

Losyonu şırıngayla kullanmayı düşünüyorum, sabah akşam kaçar ml sıkmalıyım?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Yeni Üye
    Alıntı erkentedavici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum 2ml kullanan arkadaşlar yazmıştı okumuştum.allah kolaylık be sabır versin.

Yeni Üye
    Alıntı erkentedavici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani her kullanım için 2ml günde iki defa kullanırsan 4 ml yazılan buydu...

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizce ne gbi önlem almalıyım miracle hocam?

Sayfa 10/54 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon