Sayfa 6/54 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
540 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrıca testislerde garip bir his var. Psikolojik olduğunu düşünüyorum. Ciddi yan etki gören var mı acaba. Forumu okuyorum şimdilik.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonu yaklaşık 3 gündür kullanıyorum ve saç dökülmesi %100 durdu.

Fakat proscara başladığım zaman da böyle bir etki görmüştüm ve sonra yavas yavas tekrar dökülmeler başlamıştı.

Bakalım bu ilaç ne zaman döngüye girecek.

Bu arada arkadaşlar yan etki gören var mı acaba sonuçta amatör bir iş bu, doktorların onay verdiği bir durum değil.
    İlk hafta çok iyiydi fakat şuan hafifte olsa dökülmeler başladı.

İlk hafta çok iyiydi fakat şuan hafifte olsa dökülmeler başladı.
    Uzun soluklu bir süreçtir tedavi,işi günlük grafiğe dökerseniz işin içinden çıkılmaz. Süreçte bir çok değişimler yaşanır başlangıçtan kötü durumda tek bir kimse hatırlamıyoruz ne zaman döngüye girecek derken zaten aksi durumun olması ihtimalini sıfırlamışsınız neredeyse. Bir kurşun atıp balinayı indirmeyi beklemek mantıksız. Kendinizi tanıyın,sağlığınızı düzeltin, beslenmede neler yapabileceğinizi araştırın, size en uygun etkenleri tedaviye eklemeyi öğrenin zamanla başrılı olunacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

hocam kafa derisi minoxil ve miracle çok yıptarıyor derinin sağlıklı güçlü kalması için önerisi olan var mı yağ karışımı şampuan vs? 2009-2012 arası minoxil kullandım daha sonra bıraktım ve elimde egzema çıktı hemde şiddetli hafif değil saç derimde aynı şekilde inanılmaz deri dökülüyor kepeklenme oluyor minoxun yan etkilerini okudum egzemada var içinde bilginiz olsun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun soluklu bir süreçtir tedavi,işi günlük grafiğe dökerseniz işin içinden çıkılmaz. Süreçte bir çok değişimler yaşanır başlangıçtan kötü durumda tek bir kimse hatırlamıyoruz ne zaman döngüye girecek derken zaten aksi durumun olması ihtimalini sıfırlamışsınız neredeyse. Bir kurşun atıp balinayı indirmeyi beklemek mantıksız. Kendinizi tanıyın,sağlığınızı düzeltin, beslenmede neler yapabileceğinizi araştırın, size en uygun etkenleri tedaviye eklemeyi öğrenin zamanla başrılı olunacaktır.
    maalesef zamanında döngüden çektiğim için ister istemez insan korkuyor hocam.

Bir daha ki sefere losyonu süzme işlemi kullanmadan deneyeceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kafa derisi minoxil ve miracle çok yıptarıyor derinin sağlıklı güçlü kalması için önerisi olan var mı yağ karışımı şampuan vs? 2009-2012 arası minoxil kullandım daha sonra bıraktım ve elimde egzema çıktı hemde şiddetli hafif değil saç derimde aynı şekilde inanılmaz deri dökülüyor kepeklenme oluyor minoxun yan etkilerini okudum egzemada var içinde bilginiz olsun
    ketoral şampuan kullanıyorum bazen, kafa derisindeki egzemaya iyi geliyor.
    Konu srkn2014 tarafından (01.12.2015 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar bi sorum olacak miracle beye şimdi ben miracle losyonu hazırlama aşamasındayım aranızda yeniyim 3 gündür forumu araştırıyorum sorum şu klasik miracle losyunu yapma aşamasındayım fakat süzme olayı süzdüğüm tülbentte kalan tabakayı çöpe mi atıyoruz onla işimz kalmıyor sanırım???? forumda araştırıyorum kimi oda kullanılıyor diyo kimi o tabakayı bir daha süzün diyor kafa karıştı bi başlayamadım tedavime tek kafama takılan şuanda süzme olayı????yardımlarınız için şimdiden teşşkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrıca testislerde garip bir his var. Psikolojik olduğunu düşünüyorum. Ciddi yan etki gören var mı acaba. Forumu okuyorum şimdilik.
    Benim durumum da az da olsa sana benziyor.

Mart ayından eylül ayına kadar miracle losyon kullandım. YAn etki görmemiştim

eylül ayında bıraktım taşınma durumları vs dolayı

ekim ayından kasım ayına kadar 1 ay kullandım ama bu sefer yan etki görmüştüm. (isteksizlik, ereksiyon zorlğu gibi) Şu an kullanmıyorum yeni tedavi yöntemleri araştırıyorum.

Ama belki de etkenler fazla oldu ondandır

100 ml elseve
    2 kutu aldacton
    1 kutu dekort
    1 kutu allerset damla
    10 adet dutasterid.
    Benimki böyleydi

Size tavsiyem etkenleri jenerikteki ölçüde deneyin

ve ayrıca 100 ml yerine 50 ml yapın losyonu. Çünkü 100 ml +ilaçlarla losyonun içeriği size 1 ay kadar gider. 1 ayda losyon bozulabiliyor. Rengi sararıp dibinde toryu birikimi felan. 50 ml hazırlarsanız 2 haftada 1 hazırlarsınız

yani 50 ml elesve içine yarım kutu aldactone yarım kutu diane yarım dekort gibi...

Son olarak da elseve'in ölçümünde pratik bir metod

200 ml şişeyi alın.

4 tane pet bardak alın.(tanesi bakkallarda 5 kuruş )

önce 2 bardağa eşit dökün elseve'i göz kararı. 100-100 olacak doğal olarak

sonra 2 tane 100 mlyi de kalan bardaklara gene 2 eş parça boşaltın. Oldu size 4 tane 50 ml elseve

50 ml ile losyonu hazırlayın. geri kalanı saklar sonra gene yaparsınız
    Konu Keloğlan35 tarafından (02.12.2015 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bi sorum olacak miracle beye şimdi ben miracle losyonu hazırlama aşamasındayım aranızda yeniyim 3 gündür forumu araştırıyorum sorum şu klasik miracle losyunu yapma aşamasındayım fakat süzme olayı süzdüğüm tülbentte kalan tabakayı çöpe mi atıyoruz onla işimz kalmıyor sanırım???? forumda araştırıyorum kimi oda kullanılıyor diyo kimi o tabakayı bir daha süzün diyor kafa karıştı bi başlayamadım tedavime tek kafama takılan şuanda süzme olayı????yardımlarınız için şimdiden teşşkürler
    Kalan tortuyu yapıştır kafaya sonra saf elseve sık iyice yedir boşa gitmemiş olur

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalan tortuyu yapıştır kafaya sonra saf elseve sık iyice yedir boşa gitmemiş olur
    muzdarip bey tedavine baktım imzan da o kadar tedavi uyguluyorsun baya bi saç çıkışı oldumu sende dökülme durdumu?????

Sayfa 6/54 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon