Sayfa 25/54 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
540 sonuçtan 241 ile 250 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Yeni Üye
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğal tedavileri denediniz mi? Birinci aşamada yeşil çay, nane çayı gibi doğal yöntemlere başvurabilirsiniz.
    Kuru üzüm,kabak çekirdeği yiyprum ara ara hala yerim.B12im biraz düşük ilaçla takviye alıyorum onu.Minoxil kullandım ama oldukça düzensiz.Çayları ise denemedim daha önce

Alıntı buritas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuru üzüm,kabak çekirdeği yiyprum ara ara hala yerim.B12im biraz düşük ilaçla takviye alıyorum onu.Minoxil kullandım ama oldukça düzensiz.Çayları ise denemedim daha önce
    B12 takviyenizi aksatmayın, normal oranda miracle losyon ve doğal takviyeler uygulayın, yeterli olacaktir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B12 takviyenizi aksatmayın, normal oranda miracle losyon ve doğal takviyeler uygulayın, yeterli olacaktir.
    1 kutu diane 35
    1 kutu aldactone
    1 adet decort ampul yeterli olur mu yardımlarınız icin ayrıca tesekkur ederim

garnier ve elseve in dışında alternatif hazırlama yöntemi mevcut muydu miracle losyon için. saf alkol ile hazırlanabilir mi mesela?
    Bu konuda bir iki yazı gözüme çarpmıştı daha önce ama bulamadım şu anda.. sanki vardı bişeyler
    Miracle Losyon (Sabah/Akşam)
    Dermaroller (Haftada 1 kere)
    Yeşil çay, Siyah Kuru Üzüm, Kabak Çekirdeği (Hergün)
    Orjinal Yılan Yağı (Haftada 1 kere)

Arkadaşlar troid sorunu oldugundan sacı dokulenler miracle losyon kullanabılırmı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    20 yaşımı geçtim miracle kullandım 3 ay kadar fayda göremedim şimdi dermarollerle kullanmak istiyorum fakat korkuyorum hormonlar vs etkilermi diye veya kalıcı bir sorun olurmu diye kafam gidiyorr hep.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şöyle garip bir miracle losyon etkisiyle karşılaştım. Normalde minox kullanıp masaj yaptığımdan dolayı kafa derim çok gevşek ve yumuşaktı. Miracle losyonu kullanmaya başladığımdan beri çok gergin ve semsert. Sanki vücudumdaki bütün kalsiyum oraya birikmiş gibi. Masaj yaparken inanılmaz ağrıyor. Bu etkiyi yaşayan var mı ?

Yeni Üye
    merhaba arkadaşlar 100ml hazırladığımız miracle losyonu ne kadar sürede tüketmemiz gerek acaba.Dolapta saklamama rağmen losyon acayip şekilde kokuyor ve eşim çok rahatsız oluyor kokudan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hcgo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 100ml hazırladığımız miracle losyonu ne kadar sürede tüketmemiz gerek acaba.Dolapta saklamama rağmen losyon acayip şekilde kokuyor ve eşim çok rahatsız oluyor kokudan
    biraz, kolonya,ekle hem losyon tortu kalmiyo hemde koku yok oluyor
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz, kolonya,ekle hem losyon tortu kalmiyo hemde koku yok oluyor
    peki 100ml losyonu en fazla ne kadar sürede tüketmeliyiz acaba dolapta saklıyorum bozulma durumu varmı

Sayfa 25/54 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon