Sayfa 30/54 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
540 sonuçtan 291 ile 300 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Yeni Üye
    Anadolu yakasında hangi migrosta var biliyo musun

Yeni Üye
    Aldactone spironolakton etken maddesi içerir Aldesteron antagonistidir ayrıca progesteron analoğudur aynı zamanda anti-androjendir. Diane 35 de kombine doğum kontrol hapıdır içinde östrojen ve progesteron bulunur. Östrojenin saça ve cilde iyi geldiği genel kabul gören bir bilgidir. Ancak spironolakton daha etkilidir. Sözün kısası memelerinde büyüme yoksa testislerinde ağrı ve impotans olmuyorsa kullanabilirsin.

Yeni Üye
    Selamın aleyküm,miracle'a başlamak istiyorum ama kafamda iki soru var birincisi bırakınca devam edicek dökülme aynı mı olur yoksa artar mı ve bırakınca veya kullanırken şok dökülme olur mu lütfen cevap verin

Yeni Üye
    Merhaba,
    Elseve Arginine Serum yerine kullanılabilecek başka bir ürün var mı acaba, ürün marketlerde bulunmuyor.

Yeni Üye jamster258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar.
    Öncelikle herkese iyi yıllar, miracle losyon ile ilgili sorularım var cevaplarsanız sevinirim.

3 aydır miracle losyon kullanıyorum. Ufak ufak faydalarını görmeye başladım ama aklıma takılan sorular var.

1) Aldactone,Diane 35, Dekort ampul bu ilaçların ayrı ayrı saçımız için faydalarını yazar mısınız ?
    2) Jinekomasti yapabilme ihtimali olan ilaç Diane 35 mi ?
    3) 2014 yılından beri hala Miracle losyon kullanan var mı ? Onlar hiç yanetki gördüler mi ?
    4) 1 kutu aldactone , 1 kutu diane 35 , 1 tane dekort ampul kullanıyorum jenerik formuldeki gibi. Sizce değiştiriyim mi bunları ?

Teşekkürler.

Yeni Üye
    merhaba. miracle losyon hazırlıycam bir kaç gün içinde, hastanelerde kullanılan %100 saf alkolle hazırlasam herhangi bir sıkıntı olur mu acaba, suyla falan seyreltmem gerekir mi? teşekkürler

Minoxil kullanmak istemiyorum. Sadece var olan saclarimi korusam bana yeter. Miracle losyon yeterli olur mu ? Cellenge losyondan bahsediliyor. Bunu temin etmemiz mumkun mu. Miracle icin elseve bulamadim forumda da bakmadigim yer kalmadi elseve yerine kullanabilecegim bi urun var mi yardimci olursaniz cok sevinirim

Yeni Üye
    merhaba foruma yeni üye oldum okuya bildiğim kadar okuyorum ama şimdi soracağım soru daha önce sorulduysa affola.,sorum şu minoxil ile çıkan yeni saçlar minoxilin dozu zamanla düşürülürek(örneğin yeni saç çıkışı istenen seviyeye geldikten sonra zamanla günde bir kez daha sonra 2 günde bir sonra hafta da bir vs.) ve yanında miracle losyonla korunabilinir mi?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı batutn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamın aleyküm,miracle'a başlamak istiyorum ama kafamda iki soru var birincisi bırakınca devam edicek dökülme aynı mı olur yoksa artar mı ve bırakınca veya kullanırken şok dökülme olur mu lütfen cevap verin
    Bıraktıktan sonra eski halinize dönmeniz yüksek ihtimal.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Merhaba, forumda yeniyim. Biraz araştırdım fakat net cevap bulamadım.
    1- Miracle losyon'un yan etkileri var mıdır?
    2- ne kadar süre kullanmak gerekir?
    3- bırakılırsa, minoxil'in bırakıldıgındaki gibi saçlar tekrar dökülüyor mu?

Sayfa 30/54 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon