Sayfa 33/54 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
540 sonuçtan 321 ile 330 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle losyonun saçlara beyaz tebesir dökülmüş gibi görüntüsünden, losyona biraz kahve atmakla kurtuldum bilginize

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonun saçlara beyaz tebesir dökülmüş gibi görüntüsünden, losyona biraz kahve atmakla kurtuldum bilginize
    Süzme islemini iyi yaptiktan sonra hic sikinti olmuyor.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar.
    33 sayfanın hepsini okudum.
    bir kaç soru sormak istiyorum.

29 yaşında tesettürlü bir bayanım. havasız kaldığı için belkide dökülmelerim.

1- miracle kullanmaya karar verdim. diane 35 hapı - aldactone ve dekort ampul ve son olarak elseve arginine yöntemiyle hazırlayacağım. bir gün bekletip. türbentle süzdükten sonra sürme işlemini gerçekleştireceğim. Yanlış anlamamışım değil mi?
    2- sadece seyrekleşme olan yerlere mi yoksa tüm saça mı uygulamak gerekiyor ?
    3-günde 1 kere mi 2 kere mi?
    4- 6ay ay yaptım diyelim. istediğim sonuçları aldım. ondan sonraki süreç ne olma lı? sürekli kullanmalımıyım?
    5-bunu yaparken bemiks,evigen, bepantel, tatlı badem yağı ile destekleme yapmalımıyım?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyon yoğun koku içeriyor ve ilaç içeriklidir. uyguladıktan sonra başınızı direk kapatırsanız varolan saçlarınız havasızlıktan dökülür ayrıca yoğun baş ağrısı yaşarsınız. kişisel görüşüm.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Alıntı melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

1- miracle kullanmaya karar verdim. diane 35 hapı - aldactone ve dekort ampul ve son olarak elseve arginine yöntemiyle hazırlayacağım. bir gün bekletip. türbentle süzdükten sonra sürme işlemini gerçekleştireceğim. Yanlış anlamamışım değil mi?
    4- 6ay ay yaptım diyelim. istediğim sonuçları aldım. ondan sonraki süreç ne olma lı? sürekli kullanmalımıyım?
    5-bunu yaparken bemiks,evigen, bepantel, tatlı badem yağı ile destekleme yapmalımıyım?
    çabuk kurur uygulayın daha sonra başörtüsü takabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Nasıl bir kullanımla uygulamalıyım günlük

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çabuk kurur uygulayın daha sonra başörtüsü takabilirsiniz.
    diğer sorularıma da cevap verir misiniz acaba.

Alıntı melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

1-Doğru anlamışsınız. Süzmeden kullananlar da var forumda, bu sizin tercihiniz.
    2-Seyrek yerler öncelikli yerler fakat tüm saça da uygulayabilirsiniz. Losyon saç kalitesini arttırıyor.
    3-Dökülmeniz agresifse 2 kere değilse 1 kere kullanabilirsiniz.
    4-Tedavilerde süreklilik gerekiyor maalesef.
    5-Destek olmadan da devam edebilirsiniz.

Bence tesettürden dolayı kafanızda miracle losyon ağır koku yapabilir, içine 4-5 damla lavanta yağı damlatabilirsiniz.
    Seti, Cell, Minox, Ru dönüşümlü

SaçımınDoktoru Üyesi
    4 ml miracleye 1 ml gliserin ekleyin kurumadan eser kalmaz ben bi kaç sefer süzmeden gliserin ekledim. Bu sefer toz görüntüsü gitti. Ama en iyisi 1 kerecik süzüp 4 e 1 gliserol ile muamele etmek 2 saate zor kurur diyim 1 ml ile oynama yapabilirsiniz bu benim tercihim

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle'yi süzmeyin havanda iyice toz haline getirip karıştırın hiç tortu kalmıyor. Böylece etken maddeleri de çöpe atmamış olursunuz.

Sayfa 33/54 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon