Sayfa 39/54 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
540 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Yeni Üye
    Nasil hazirlyoruz peki

Yeni Üye
    hocam 2-2.5 ay avodart kullanımı beni bitirir mi losyon yapıcam ancak elseve bulamadım muadil olarak ne kullanabilirim ve bu avodartı herhangi bi şampuanın içine atıp kullansam faydası olur mu acaba? olursa hangi şampuan da olur? tam avodart’a baslayayım diyorum oral yolla sakın baslamayın yazanları goruyorum acaba finasteride mi baslasam diyorum o da aynı şuan kafam allak bullak oldu zaten minoxil kullanıyorum acaba içine avodart mı kırsam kaç tane koymalıyım onu da bilmiyorum iyice tükendim şuan dut sonrası çok olumlu etkiler var ama çok korkutucu geliyor

Üye
    Yer
    sivas
    elsevenin yeni kutusunun içinde alkol kaldırılmış arkadaşlar. o yüzden minox içine hazırladım miracle losyonu sizce doğru mu yaptım. ha birazda saf alkol eklettirdim

Üye
    Yer
    sivas
    arkadaşlar alkol eklememim cildime zararı olur mu eczacı kendi kendine ekledi bilen biri aydınlatabilir mi kafamda soru işareti kaldı

Yeni Üye
    Losyonu 3 gündür kullanıyorum.Elimi attigimda gelen sac dökulmem kesildi.Normalde günlük 20 30 tane kökünden koparak elimde giderdi. Suan o sıkıntim yok elimi istedigim gibi sacıma atabiliyorum.Fakat suan sacımda hic olmadigi kadar kepeklenme var öncesinde saclarm normalden fazla yağlıydi acaba bunun etkisimi var?Saclarim uzun oldugundan dolayi onerilen dozdan fazla kullaniyorum bir sikintisi olurmu?Birde kucuk kucuk ince saclar,normal sac uzunlugumdan kisa sacimi yikarken veya losyonu yedirirken dokuluyor bu neden olabilir.Bu saclar yeni cıkan saclar sanirim kamerayla baktigimizda eczaci soylemisti yeni ckan saclar oldugunu.

Merhaba arkadaşlar

Miracle losyonu yapmak istiyorum ama piyasadan elseve arginine direnç spreyi bulamadim. Bunun yerine alternatif ne kullanabilirim?

Birde haplari havanda ezerek toz haline getirsem daha mi uygun olur?

Son olarak suzme islemi icin tavsiyeniz nedir?

Alıntı lostcont Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Miracle losyonu yapmak istiyorum ama piyasadan elseve arginine direnç spreyi bulamadim. Bunun yerine alternatif ne kullanabilirim?

Birde haplari havanda ezerek toz haline getirsem daha mi uygun olur?

Son olarak suzme islemi icin tavsiyeniz nedir?
    80 derece kolonyaya gliserin veya dmso ekleyip ilaçları katarak hazırlayabilirsiniz.

Alıntı Name Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80 derece kolonyaya gliserin veya dmso ekleyip ilaçları katarak hazırlayabilirsiniz.
    Ölçüler nasıl olacak peki hocam ? Ne kadar kolonyaya ne kadar gliserin eklenecek ?
    Tedavim
    05-05-2016 başlangıç
    Miracle losyon (1 aldactone 1 diana 1 dekort)
    Ağustos 2016 dan itibaren 2 aldactone 2 diana
    Günde iki kez losyon ve sebamed, dermoday antihairloss
    Biotin günde 5mg
    02-02-2017 ek olarak akşamları ketoazelderm krem

Yeni Üye
    1 aydan biraz fazla önce Min+Dut kullanmaya başladım ve üstüne Arginin'i bularak Miracle losyon kullanmaya başladım. Bu 2 günde bir yıkama olayı beni bitirdi diyebilirim. Çok kötü kokmaya başladı miracle. Dolapta tutuyorum, her kullanım öncesi çalkalıyorum ama şakaklarımda hamurumsu tortular görüyorum.

Bu tortuların sebebini anlayamadım.

Ve bu losyonu koku bakımından daha güzel hale getirecek ne katabiliriz?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı holyone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aydan biraz fazla önce Min+Dut kullanmaya başladım ve üstüne Arginin'i bularak Miracle losyon kullanmaya başladım. Bu 2 günde bir yıkama olayı beni bitirdi diyebilirim. Çok kötü kokmaya başladı miracle. Dolapta tutuyorum, her kullanım öncesi çalkalıyorum ama şakaklarımda hamurumsu tortular görüyorum.

Bu tortuların sebebini anlayamadım.

Ve bu losyonu koku bakımından daha güzel hale getirecek ne katabiliriz?
    2 gün niye bekliyorsunuz saçı yıkamak için hergün yıkamazsanız o losyonları kullanamazsınız tortu koku vs kokuyu birazcık da olsa bastırmak için lavanta yağı ekleyin karışımın tamamına değil 3-5 günlük kullanacağınız miktarı başka bir fısfısa ayrını ona ekleyin lavanta yağını.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 39/54 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon