Sayfa 43/54 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
540 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Banned
    dht engelleyici birçok ürün kullanılmış fakat hiçbir formülde saw palmetto göremedim sebebi nedir acaba?

Yeni Üye
    Alıntı M4jeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dht engelleyici birçok ürün kullanılmış fakat hiçbir formülde saw palmetto göremedim sebebi nedir acaba?
    güvenilmiyor ve işe yaradığını söyleyen görülmedi bazı araştırmalarda bu yönde sonuç çıkmış kısacası etkin değil

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı emirt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güvenilmiyor ve işe yaradığını söyleyen görülmedi bazı araştırmalarda bu yönde sonuç çıkmış kısacası etkin değil
    Emiri destekler nitelikte yazıları ben de okudum. Yapılan araştırmalarda etkin bir dht bloklayıcısı olmadığı anlaşılmış

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saw palmetto gıda kapsülleri bende yüz ve cilt kızarıklığı yarattı kullanmayı hemen bırakmıştım. Yan etki konusu etkin kullanımı yavaşlatmış olabilir.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Hocam bişey merak ediyorum şimdi elseve de losyonu sürüyordum ıslaklık çok kalmıyordu sabah işimi yapıyordum sizin yaptığınız nasıl yani uzun süre ıslak kalıyor mu

Yeni Üye
    @belial hocam bişey merak ediyorum şimdi elsevede kulanınca hemen kuruyordu bende sabah rahat sürüyordum sizin losyonda öyle mi acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben elseve ile kullanmadım. Ayrıca çabuk kuruması iyi değil. Kurumadan su ile yedirme yapmalısın ki etken, işini yapmaya devam edebilsin.

Banned
    Ozaman şuan için en etkili dutasterid peki bunu normal şampuanıma karıştırıp kullanabilir miyim? Revigen kullanıyorum

Arkadaşalar daha öncede yazdım fakat cvp verilmemiş organix dht engelleyici Organix Niacin 3 and Caffeine Root Stimulator diye bir saç spreyi var miracle losyonu bu spreyde cözebilirmiyiz elseve alternatif olabilirmi bu işin kimyasından anlayan arkadaşlar cvp verirse sevinirim

İçeriği:Water (Aqua), Polysorbate 20, Niacinamide**, Caffeine, Lactic Acid, Serenoa Serrulata (Saw Palmetto) Extract, Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Hydrolyzed Wheat Protein Copolymer, Polyquaternium-10, Cocamidopropyl Betaine, Lecithin, Alcohol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Fragrance

Yeni Üye
    2 aydır akşamları miracle kullanıyorum etkisini göremedim tepem acildi resmen 80 derece kolonya ve gliserinle yapıyorum 1 er kutu aldacton diane olarak fikir vericek varmi

Sayfa 43/54 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon