Sayfa 20/54 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
540 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı makennzovich Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Min + dut ne oluyor acaba
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...nvincible.html
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Miracle losyonu sabah 10 akşam 10 fıs kendi şişesinde kullanıyorum bu sorun oluşturur mu bir de dermoroller nasıl kullanman gerekiyor sadece şakaklardamı kullanmalıyım çünkü saçlar seyrek de olsa vertex de ve diğer kısımlarda fazla açıklık yok sonrasında ketokonazol krem nasıl kullanmalıyım günlük mü haftalık mı kaç defa uygulamam gerekiyor ve son sorum ketokonazol şampuandan başka şampuan kullanmam gereklimi şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Alıntı qolpa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu sabah 10 akşam 10 fıs kendi şişesinde kullanıyorum bu sorun oluşturur mu bir de dermoroller nasıl kullanman gerekiyor sadece şakaklardamı kullanmalıyım çünkü saçlar seyrek de olsa vertex de ve diğer kısımlarda fazla açıklık yok sonrasında ketokonazol krem nasıl kullanmalıyım günlük mü haftalık mı kaç defa uygulamam gerekiyor ve son sorum ketokonazol şampuandan başka şampuan kullanmam gereklimi şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim
    Miracle losyonu yazdığınız şekilde uygulamanız uygundur. Dermaroller'i imkanınız varsa seyreklik olan alanların tamamına uygulayın haftada 1 kez uygulamanız yeterli. Ketokonazol şampuan dışında istediğiniz herhangi bir şampuanı kullanabilirsiniz şampuan konusunu fazla kafanıza takmayın pek bir etkisi olduğu söylenemez.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Çok teşekkür ederim saçmasaç hocam çık soru soruyorum ama kusuruma bakmayın dermoroller ucu 0.50 lik iyi midir seyrek saç için

Yeni Üye
    Bu arada 540 iğneli dermoroller uygun mudur hocam

Merhaba arkadaşlar bende miracle başlamayı düşünüyorum yan etkilerden çekindiğimden bir türlü başlayamadım.
    Sizler ne dersiniz miracle yan etki durumuna??

Benim sorum aslında genel. Miracle losyonu Minox+dut kullanırken, gün içerisinde nasıl kullanacağız. minox+dut uyguladıktan hemen sonra mı?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karaca1923 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sorum aslında genel. Miracle losyonu Minox+dut kullanırken, gün içerisinde nasıl kullanacağız. minox+dut uyguladıktan hemen sonra mı?
    Hayır ilk losyonu kullanın 15 dk veya 1 saat içinde de min-dut kullanın. Hem kuruyan losyonu nemlendirmis olursunuz bu sayede.

teşekkürler hocam. şakaklar ve alın çizgisi için de aynı tedavi geçerli mi? ketoral ve acnelyse kremleri ne zaman uygulayacağız birde?

Yeni Üye

Arkadaşlar miracle losyona başladım ama kafama takılan bir soru var. Bu resimdeki ürünü aldım doğrudur değil mi ?

Sayfa 20/54 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon