Sayfa 19/54 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
540 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Arkadaşlar Miracle losyon Elseve aldatcone diane ve decort ampulden oluşuyor buna ek olarak avodart atanlar var daha mı güçlü yapıyor losyonu ?

Yeni Üye Antipecia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Turkey
    Miracle'nin konusunda şöyle yazıyor:

Bu etkiyi finasteridin aksine tüm vücutta bize son derece yararlı ve gerekli erkeklik hormonlarını baskılamadan sadece scalpta (saç derisi) yer alan saç foliküllerine bu hormonların bağlanmasını önleyerek yapmaktır.

Kafa derisinden emilerek tüm vücuda yayılmıyor mu, nasıl sadece saç foliküllerine etki ediyor merak ettim. Ben spor salonunda doğal yolla testesteronumu artırmaya calısırken daha iyi vücut gelişimi için, tam tersi bir etkiyi istemem yani sadece saça etki ettiğini gösteren bilimsel açıklama nedir?

Teşekkürler

Arkadaşlar miracle losyon cellacenge losyon gibi karışımlarımız deri altına inebilirken bioxsin folixir gibi ürünler deri altına inemiyor..Bizim bunu nasıl başarabildik hangi ürünle veya nasıl ?

Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sacmasac hocam miracle losyonu kullandınız mı ve suanda tedavinizde var mı memnunmusunuz tam anlamıyla
    Evet kullanıyorum memnunum yani bana göre olmazsa olmazlardan.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Vucıttaki dht illaki baskılıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar epeydir Hiç tedavi uygulamıyordum. 1 hafta önce tekrar Miracle losyona başladım.(50 ml elseve+yarım aldactone+yarım diane 35 ve extradan 5 tane Proscar attım).

son 1-2 gün biraz azalsada Losyonu sürdükten sonra gün içinde bi miktar 'Testis ağrısı' yaşıyorum. Sizce bu durum ciddi bir uyarı anlamı taşıyor mu?

Devam etmeli miyim yoksa bırakayım mı?

Benzer bi problem yaşayan oldu mu lütfen yardımcı olun?

Saç için ne zaman tedavi uygulasam yan etki görüyorum. Bişey yapmayınca da saçlar geriye gidiyor.

Ne yapacağımı şaşırdım cidden. Yeni konu açmadan buraya yazdım. Görüşleri bekliyorum... Teşekkürler

Yeni Üye
    Selamün aleyküm miracle losyonla beraber avodart kullanırsam sadece bu ikisi bu sorun çıkarır mı acaba biraz bilgi alabilir miyim saygıdeğer hocalarım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar miracle losyon cellacenge losyon gibi karışımlarımız deri altına inebilirken bioxsin folixir gibi ürünler deri altına inemiyor..Bizim bunu nasıl başarabildik hangi ürünle veya nasıl ?
    molekül yapısı ile alakalı cilt hidrofilik yapıları sevmiyor yagda çözülebilen yapılar daha fazla geçer citlten

Min + dut ne oluyor acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar epeydir Hiç tedavi uygulamıyordum. 1 hafta önce tekrar Miracle losyona başladım.(50 ml elseve+yarım aldactone+yarım diane 35 ve extradan 5 tane Proscar attım).

son 1-2 gün biraz azalsada Losyonu sürdükten sonra gün içinde bi miktar 'Testis ağrısı' yaşıyorum. Sizce bu durum ciddi bir uyarı anlamı taşıyor mu?

Devam etmeli miyim yoksa bırakayım mı?

Benzer bi problem yaşayan oldu mu lütfen yardımcı olun?

Saç için ne zaman tedavi uygulasam yan etki görüyorum. Bişey yapmayınca da saçlar geriye gidiyor.

Ne yapacağımı şaşırdım cidden. Yeni konu açmadan buraya yazdım. Görüşleri bekliyorum... Teşekkürler
    Bu yan etkiyi ben de görmüştüm ve gözüm yemeyip bırakmıştım. Önerim losyondaki oranları daha da düşürmen ve doktora gidip detaylı bir hormon ve sperm testi yaptırman hocam. Kullandıktan 2-3 ay sonra tekrar yaptırır aradaki farkı görürsün ciddi bir şey var mı diye.

Sayfa 19/54 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon