Sayfa 13/54 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
540 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ilk defa duyuyorum böyle bişey çok garip.İlaca karşı bi alerji durumu olabilir mi diye düşündüm ama bişey diyemiycem.Bu kadar eminsin yani bu şikayetlerinin sadece finasterid içince olduğuna.Propecia kutusu duruyorsa hala prospektüsünü bi oku bakalım bunun hakkında bişey denmiş mi

Yeni Üye
    bende anlamadım ya enzim değerlerine baktırın diyo karaciğer yetmezliği varsa dozu azaltın falan yazıyo delircem ya çokta işime yarıo bu bu hap varya miracle denicem bakalım bide ru alıcam miracle sağolsun getirecek yurt dışından

Yeni Üye
    [IMG]MppLNg.jpg[/IMG]

Yeni Üye
    [IMasassdfdfgfh
    Konu fatih41 tarafından (23.03.2016 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.

pejocu
    Guest
    Alıntı fatih41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    arkadaşlar genetik saç dökülmem var miraçle losyon ve nizoral bugün başladım minoxa bulaşmak istemiyorum zaten saç tipim yağlı bide minox hiç iyi gelmio döngüden korkuyorum bide bi öneriniz varmı
    nizorali çok kullanma kurutuyor çok fazla daha kötü döküldüğünü hissediyorum ben çok kullanınca miracle bende 15 gündür kullanıyorum bıçak gibi kesti dökülmeyi tek başına kulanmayı dene sağlam etki alırsan baktın herşey yolunda dur daha iyi olsun diye minox falan ekleme sakın iyi gidiyorsa aynen öyle devam et

Yeni Üye
    aynen dediğin gibi düşünüyorum dht için doğal alabileceğim neler var yada dht için doğal ürünler kullansam miracle losyona yan tedavi olarak kayda değer bi etkisi olur mu acaba?? bu arada sende önce sonra resimlerini atarsın özelden karşılaştırma yapabiliriz

pejocu
    Guest
    Alıntı fatih41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen dediğin gibi düşünüyorum dht için doğal alabileceğim neler var yada dht için doğal ürünler kullansam miracle losyona yan tedavi olarak kayda değer bi etkisi olur mu acaba?? bu arada sende önce sonra resimlerini atarsın özelden karşılaştırma yapabiliriz
    resimleri akşam atarım eski resimlerim yok yeni var doğal olarak yeşil çayı öneririm ben miracleden önce başlamıştım azda olsa faydası var tabi şeker falan atma hatta şekeri hayatından çıkar şunuda söyliyim bana son dönemde ne minoxil nede proscar kar etmiyordu bu miracle iyi geldi hatta süper proscar falan bence bunlara başlama baktın miracle işe yaramadı ozaman başlarsın denersin ama miracleyi sabırla kullan hergün işe yarıyacak
    Konu pejocu tarafından (08.03.2016 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Adamsııınn boyle olumlu yönde cümlelerin hem bana hem saça pozitif etkisi olacağını düşünüyorum teşekkurler

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğal olarak saw palmetto beta sitestorel ve msm + kaliteli multivitamin yardımcı olur durumu takip ederek rota değişikliği yapabilirsiniz.

pejocu
    Guest
    rica ederim ilaç bi etkisini göstersin moralinde düzelir iyiye gittikçe daha iyiye gider herşey insanın morali düzgün olunca hayatındaki diğer işleride kolaylaşıyor herşey yoluna giriyor akşama resim göndericem görüşürüz...

Sayfa 13/54 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon