Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Konu Açılması Hakkında

Yeni Konu Açılması Hakkında

Mevcut konu başlıkları varken aynı başlıkta farklı konu açılmasına izin verilmeyecektir bu nedenle ilgilendiğiniz konuyu bulup sorunuzu oradan sorunuz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

güncel....
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Miracle hocam, özelden mesajlaşmıştık, gelen kutunuz dolmuş olabilir mi bir bakar mısınız, size mesaj atmıştım.

Alıntı cardigans78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam, özelden mesajlaşmıştık, gelen kutunuz dolmuş olabilir mi bir bakar mısınız, size mesaj atmıştım.
    Sanırım gelmemiş mesajınız atın tekrar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Levent abi biraz alakasız olucak ama silmek istediğim konular var o konu adındaki tedavilere devam etmiyorum yer kaplamasın abi eski konuları silmemiz mümkünmü ? ben yapamadım ?

http://www.sacimindoktoru.com/basari...-2-2015-a.html

http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...-6-2015-a.html

Açtığım bu konuları silmek istiyorum abi yeniden tedavilere başlayağım,kusura bakma rahatsız ediyorum.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent abi biraz alakasız olucak ama silmek istediğim konular var o konu adındaki tedavilere devam etmiyorum yer kaplamasın abi eski konuları silmemiz mümkünmü ? ben yapamadım ?

http://www.sacimindoktoru.com/basari...-2-2015-a.html

http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...-6-2015-a.html

Açtığım bu konuları silmek istiyorum abi yeniden tedavilere başlayağım,kusura bakma rahatsız ediyorum.
    Linkini verdiğin konuları sildim hocam.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linkini verdiğin konuları sildim hocam.

Teşekkürler hocam

Hala alakasız konulara imdat yetin gari benzeri konular ya da minox konusu farklı bir konu altında açılmaya çalışılıyor. Ayrıca zaten açık konu başlığında sorulabilecek sorular yeni konu açılarak sorulmaya çalışılıyor bu tip konular tereddüt edilmeden siliniyor. Biraz özen lütfen.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala alakasız konulara imdat yetin gari benzeri konular ya da minox konusu farklı bir konu altında açılmaya çalışılıyor. Ayrıca zaten açık konu başlığında sorulabilecek sorular yeni konu açılarak sorulmaya çalışılıyor bu tip konular tereddüt edilmeden siliniyor. Biraz özen lütfen.
    Hocam siteye anlık chat tarzı bir ekleme yapılsa anasayfa üzerine? Fakat yazan kişinin üst üste yazamaması içinde üst üste 3 mesaj sınırı falan getirilse, böylece hem yeni gelen arkadaşlar ya da acil cevap arayanlar sorularını sorarlar, muhakkak hani biri görür yazar cevap. Hem de konu kirliliğinin önüne geçilmiş olunur. Bir yandan da heyecanlı fakat üşengeç arkadaşlarımız cevaplarını almış olur.

süper fikir bence bu hocam iyi düşünmüşsünüz

Sayfa 1/3 123 SonSon