Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Dermaroller Temizliği İçin Tavsiye İstiyorum

Moderatör
    Beyler kullanmayın kolonya, boğaziçi kolonyayı icat edenden ilkokulda açının anlamını öğreten hocanıza kadar rollerdeki iğne kadar küfür edersiniz bütün kolonya içime kaçtı yüzü yıkayım derken göze kaçıyo

Yeni Üye
    Beyler lütfen yardım edin bana, hort olacak konu ama

Ben şimdi bütün saç alanına 1.0mm dermastamp yapıyorum daha yeniyim. Dermastamp'ı kullanmadan önce kutudan çıkan spreyi sıkıyorum ve 30 dakika beklettikten sonra bütün saçlı alana yapıyorum. Çok az kanadığı için dermastamp'a pek birşey bulaşmıyor, işim bitince 3-4 fıs daha sıkıyorum ve kaldırıyorum, sizce burada bir sorun var mı, yanlış birşey yapıyormuyum?

Esas noktaya gelince, yüzümdeki 3-4 yara izlerine de bu sefer 0.5mm'lik Dermaroller yapıyorum. Bu Dermastampdan daha kısa olmasına rağmen(diğeri 1.00mm) biraz fazla kanatıyor hatrı sayılır biçimde, çünkü alnımı ve yüzümü yapıyorum, saçlı alanda deri daha kalın pek birşey olmuyor. Bu 0.5mm'lik Dermarolleri de kullanmadan önce 3-4 fıs sıktım ve 30 dakika bekledikten sonra kullandım. Yalnız işim bitince bir sorun oldu, Dermaroller kan içinde kaldı biraz ve 20 kere fıs yapmama rağmen hiçbir şekilde kanlar gitmedi. Suda da yıkamak istemedim Dermarollerimi, kanlar gitmeyince en sonunda Dermaroller kabına küçük spreyimi 30 kere sıktım ve doldurdum içine, Dermarolleri batırdım 5 dakika beklettim yok abi yine gitmedi kan lekeleri. En sonunda bu konuda bir arkadaşın yazdığı gibi hergün kullandığım diş fırçamı lavaboda suda iyicene yıkadım ve Dermarollerimi hafiften her tarafını diş fırçamla üzerinden geçtim, anında temizledi tertemiz oldu. Artık diş fırçamı dişime yapmam sadece bu işler için kullancam, lakin doğrumu yaptım sizce buraya kadar anlattıklarımda bir yanlış falan var mı beyler sakata gelmeyelim enfeksiyon olayı falan? Sıktığım temizleme spreyinin yarısını harcadım resmen ama yeterki yanlış yapmayım. Ayrıcana bu yüzümde 3-4 yara izi kanadı hatrı sayılır biçimde ama ben peçeteyle falan silmedim öyle kurumasını bekledim, yara bandıda koymadım, birşey olmaz dimi? şimdi sabaha kadar yüzümü yıkamayacağım lakin yara bandına gerek yok dimi çünkü sakallar falanda var yaranın üstünde, alnımda ve burnumda bide yaralar

forumda milletin şu sipariş ettiği kafein tedavisine ben de katılmak istiyorum şu dermaroller olayını tam anladıktan sonra, artık bu konularda kafamda şüphe kalmasını istemiyorum lütfen aydınlatın beni arkadaşlar, enfeksiyon falan mok yoluna gitmeyeyim sonra

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler