Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Saç derisinde kaşıntı ve akabinde dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam soyle anlat son zamanlarda zor zamanlar stresli gunler geciriyorum de sana en uygun antidepresani verir dusuk mg la baslatir zaten bn boyle kurtuldum bu sac sorunundan simdiki aklim olsaydi hic cekmeseydim bu kdr

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam soyle anlat son zamanlarda zor zamanlar stresli gunler geciriyorum de sana en uygun antidepresani verir dusuk mg la baslatir zaten bn boyle kurtuldum bu sac sorunundan simdiki aklim olsaydi hic cekmeseydim bu kdr
    saç sorunundan derken, yani dökülme psikolojisinden mi kurtuldun? yoksa beraberinde dökülmende mi durdu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4-5 gün önce kan değerlerime baktırdım. testo 3 alt sınırının biraz üstünde çıktı 3.38 miş, testodan olma ihtimali çok düşük,zaten libidom ve sertleşme oranım vasat . Sadece b12 300 civarı çıktı sanırım onunda 500 den aşağısına iyi bakmıyor doktorlar ki bana b 12 iğnesi verdi bir ay kullan gel dedi.
    bunun nasıl olduğunu bilmiyorum izahı mümkün mü onuda bilmiyorum,yüzüm sivilceler içinde test yaptırdığım dönemde benimde testo normal çıkmıştı.belkide dht yokluğunda reseptörler testoya karşı daha duyarlı hale geliyor.tamamiyle proscara özgü bir durum.hemen akabinde mental yanetkiler vuruyor zaten.dikkatli olmalısın
    Tedavim;

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dokulmem durdu yaglanma kepek artik hic yok stres tenmis bnmi psikosomatikmis yani hocam

Sayfa 2/2 İlkİlk 12