5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Saç dökülmesi için kahve içeren ALPECİN LOSYON + ŞAMPUAN Kullanan var mı ?

Saç dökülmesi için kahve içeren ALPECİN LOSYON + ŞAMPUAN Kullanan var mı ?

Merak ettim acaba sonuç alan var mı ?

Abilerim bi bakar mısınız Merak ediyorum acaba işe yarıyor mu diye çünkü kahve saç dökülmesini durdurmada önemli birşey

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafeindir o

Yeni Üye
    Alıntı ahmetk254 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettim acaba sonuç alan var mı ?
    öncelikle atilla123 arkadaşın dediği gibi kahve değil kafein içeriyor . Ben saç dökülmem ilk başlarında 17-18 yaşlarında doktor tarafından tavsiyeyle kullanmıştım, saçlarım seyrek , losyonunu kulladığımda hem ortama mükemmel bir koku yayıyorum ve saçlarımı şekillendirebiliyordum. şekillendiriyorum derken saçlarımı sağ arkaya atabiliyordum. Halen kullanıyorum ama şöyle bişey söyleyeyim , kafeinin saç dökülmesini durdurduğuna dair henüz kesin bir bilgi yok , ki durdurmuyorda , ben sadece saçlarım için kafamdaki kan akışını artırmak için kullanıyorum. Şampuanını almanı önermem ama losyonu alabilirsin eğer ciddi bir dökülme yaşamıyorsan

anladım abi almanlar 8 günde saç çıkarıyor haberini görünce şok olmuştum bi sorayım dedim zaten çoğu kişi işe yaramıyor vs falan diyor saç dökülmesini durduracağına bende inanmıyorum ama saçı besleyebilir sadece o kadar