412 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Pgd2 İnhibitörlü Krem/Losyon Yapmak

Threaded View

Pgd2 İnhibitörlü Krem/Losyon Yapmak

Merhaba arkadaşlar, Bir çok etkenle saç dökülmesine karşı alternatifler oluşturmaya çalışıyoruz ve bunda da yüksek oranda başarılı oluyoruz. Şimdi size pgd2 inhibe edici özelliği olan antiandrojen etkili basit bir krem hazırlamanız için bir öneride bulunmak istiyorum. Çünkü losyon minox vs uygulama zorluğu bir çok tempolu iş hayatı olan arkadaşımız için sorun teşkil ediyor. Oldukça ucuz maliyete saçlarınızdaki dökülmeye son derece etkili kullanımı kolay bir karışım yapabilir, bunu herhangi bir ortamda 2 dk işlemle kalıntısız olarak uygulayabilirsiniz.

Ketoral kremi 1/4 azalderm kremi 1/4 ve Voltaren Kremi 2/4 oranlarında karışım yaparak minik bir krem kabında sürekli taşıyabilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Not: Karışımdaki oranlar örnek olarak verilmiştir. Buna yakın göz kararı oranlar yeterli olacaktır.
    -------------------------------------------
    Losyon hazırlama:
    1,5 kutu zrytec 100-120 ml distille su içine atılır distille olması önemli saf su değil zrytecin içindeki cetirizinin sudaki minerallerle bileşik oluşturup etkisini yitirmemesi için distille su tercih ediniz losyona %20 oranında alkol çözelti ekleyiniz ben elseve losyondan 20ml falan kullandım ardından şişeyi belli aralıklarla sallayıp hafif ısıtılıp altı kapatıldıkmış suya koyun çözülmeyi arttırmak için bu kısım opsiyoneldir ardından 1-2 gün bekletip süzerek losyonu hazırlayabilirsiniz günce 2-3 kez kullabilirsiniz günde 2-3mlyi geçmemeye özen gösterin isteyen oranı arttırabilir (piranha)
    Konu piranha tarafından (04.10.2014 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.