Sayfa 19/42 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
412 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Pgd2 İnhibitörlü Krem/Losyon Yapmak

Alıntı savasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi şey farkettim galiba iki haftadır gözümde kanlanma var. Acaba bu losyondan kaynaklanıyor olabilir mi.

Fotoyu biraz önce banyodan çıktıktan sonra çektim o yüzden kaslar filan parlak parlak çıkmış

http://i.hizliresim.com/4RLZO7.jpg
    Neler kullanıyorsun ? Minoxilde var mı tedavinde ? birde duşta hafif olabilir sürekli mi böyle 2 haftadır ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şuan sadece minox dutas kullanıyorum. Elimde para yok olsa miracle losyon yapmayı düşünüyorum. Birde dermaroller mi ne varmış ondan almayı düşünüyorum. Ha bu arada sakak bölgelerinde küçük küçük zayıf ama siyah tüyler çıkmaya başladı. Tedaviye yeni başladım ilk kutunun yarısını birazcık geçtim. Yani belki yirmi gün oldu. Ama ben genelde 6 7 fiş siktigim için 15 günde oolmuş olabilir tam saymadim yani. Bu mesajı yazarken elimi yine sacimin üst kısmına sokuyorum ve bir tane tel geldi simdi tekrar hooop hic gelmedi son bit kezdaha soktum ve cçektim yine bir tane geldi. Ama kulak üstüne goturuyorum 3 tane sac teli geliyor enseye goturuyorum 3 veya 4 tane geliyor anlamadım ben bu isi
    bak benden soylemesi aliskanlik haline getirme cekme isini ole gider hatta tipta bole bi hastalik var sac yolma hastaligi adini hatirlamiyorum babamda var bi turlu biraktiramadik .bence o isten vazgec hem saci koparmak saci zayiflatiyomus diye duydum sen dusta dokulenleri kontrol et yeter hadi basarilar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neler kullanıyorsun ? Minoxilde var mı tedavinde ? birde duşta hafif olabilir sürekli mi böyle 2 haftadır ?
    Hocam özellikle dikkat ettim yaklaşık iki haftadır var. Banyodan oöncede aynıydı. Tedavimde sadece minoxlu dutasteritt var.

Hocam özellikle dikkat ettim yaklaşık iki haftadır var. Banyodan oöncede aynıydı. Tedavimde sadece minoxlu dutasteritt var.
    Minox yapabiliyormuş o yönde bir iki söylem var ama daha önce sadece minox kullanmışmıydın ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı eco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak benden soylemesi aliskanlik haline getirme cekme isini ole gider hatta tipta bole bi hastalik var sac yolma hastaligi adini hatirlamiyorum babamda var bi turlu biraktiramadik .bence o isten vazgec hem saci koparmak saci zayiflatiyomus diye duydum sen dusta dokulenleri kontrol et yeter hadi basarilar
    Hocam dusta dökülenleri nasıl kontrol edecez bunun tekniği filan var mi yoksa anadan dogma oturup dökülen saçları mi sayacaz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox yapabiliyormuş o yönde bir iki söylem var ama daha önce sadece minox kullanmışmıydın ?
    Evet iki yıl önce 7. 8 ay kullanmistim . galiba o zaman da kanlaniyordu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam dusta dökülenleri nasıl kontrol edecez bunun tekniği filan var mi yoksa anadan dogma oturup dökülen saçları mi sayacaz
    yikama aninda belki tam olsrak sayamazsin ama az cok gorursun birde sacimini havluyla kurularken ben dus kabinin icinde yapiyorum orda sayiliyor sonra tararkende dokuluyo muslugun onunde say .valla ben saydim yaklasik olarak 250 tane dokuluyo .bi durmadi bakicaz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı eco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yikama aninda belki tam olsrak sayamazsin ama az cok gorursun birde sacimini havluyla kurularken ben dus kabinin icinde yapiyorum orda sayiliyor sonra tararkende dokuluyo muslugun onunde say .valla ben saydim yaklasik olarak 250 tane dokuluyo .bi durmadi bakicaz
    Allah sabir versin hocam insan banyoya girmek istemiyor dökülen saçları görmemek için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Allah sabir versin hocam insan banyoya girmek istemiyor dökülen saçları görmemek için.
    amin kardesim haklisin ama mecbur yikiyoruz iste losyon falan yapicak bisey yok

Evet iki yıl önce 7. 8 ay kullanmistim . galiba o zaman da kanlaniyordu.
    e işte minox yapıyor.

Sayfa 19/42 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon