Sayfa 3/38 İlkİlk 1234513 ... SonSon
412 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Pgd2 İnhibitörlü Krem/Losyon Yapmak

Hybrid View

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indometazin i oral mı kullanmışlar.
    yurt dışında krem formu satılıyor muhtemelen %2 lik krem kullanmışlar..

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yurt dışında krem formu satılıyor muhtemelen %2 lik krem kullanmışlar..
    Bende ona baktım yokmuş tuh dedim neyse yine bize hap ezmenin süzmenin yolları gözüktü...

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ona baktım yokmuş tuh dedim neyse yine bize hap ezmenin süzmenin yolları gözüktü...
    Malesef hocam krem yok.bende baya arastirdim.fakat kapsül olarak var sanki.ama kapsülün içi toz mu yoksa sıvı mı incelemedim.ilaçlar oldukça hesaplı fiyat olarak. düşünüyorum acaba alıp oraldan kullansam mı diye.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoldaşlar ekstra bir konu açmak istemedim..pgd2 inhibitör araştırırken bazı forumlarda indometazin diye bir etken kullandıklarını gördüm.

Bloqueo DHT,PGD2-Finasteride y Indometacina 2%Crema 4 meses

Hair Loss Help Forums - indomethacin as a crth2 blocker (VGDMN NİCKLİ ÜYE DİKKAT)

Idomethacin as a Hair Loss Treatment?

anladığım kadarıyla buda pgd2 inhibitörü..ingilizcesi olan arkadaşlar bakabilirse yararlı olacağını düşünüyorum.
    resimlerin sahte olduğundan bahsediliyor. şurada DHTd nickli üye filtrelenmiş resim paylaştı.

Hair Loss Help Forums - Indomethacin topical incredible results. But is it real or faked?

Moderatör
    resimlerin sahte olduğundan bahsediliyor. şurada DHTd nickli üye filtrelenmiş resim paylaştı.

Hair Loss Help Forums - Indomethacin topical incredible results. But is it real or faked?
    efekt vermiş resme keskinleştirme ama efekte çok da gerek yok orijinaline dikkatli bakarsanız zaten saçın geri kalanından göçük duruyor fakat bu sahte oldugu anlamına gelmez bence çünkü dökülüp de tedaviyle çıkan saçın 5 ayda dökülmemişi kadar sağlıklı olmasını bekleyemeyiz adamı savunmak gibi olmasın ayrıca elvise benzeyen resmi olan nahirbus adlı üye de ben o resimdeki adamım sorularınız varsa cevaplayayım diye giriş yapmıs konuya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    efekt vermiş resme keskinleştirme ama efekte çok da gerek yok orijinaline dikkatli bakarsanız zaten saçın geri kalanından göçük duruyor fakat bu sahte oldugu anlamına gelmez bence çünkü dökülüp de tedaviyle çıkan saçın 5 ayda dökülmemişi kadar sağlıklı olmasını bekleyemeyiz adamı savunmak gibi olmasın ayrıca elvise benzeyen resmi olan nahirbus adlı üye de ben o resimdeki adamım sorularınız varsa cevaplayayım diye giriş yapmıs konuya
    yalnız o resimlerin nahirbus a ait olmadığını resimlerdaki kişinin arkadaşı olduğunu okumuştum. ayrıca yeni resimler veya ıslak resimler istemelrine rağmen arkadaşım izin vermiyor diyerek istekleri geri çevirdi. yine bir sene geçmiş olmasına rağmen herhangi başka bir resimde paylaşmadı. buda enteresan. zira böyle bir başarılı sonuçlar alan kişi bence videosunu bile hd çeker bütün platformlara koyar. kesin sahte demiyorum ama çok büyük bir ihtimalle kandırmaca gibi duruyor.

Moderatör
    yalnız o resimlerin nahirbus a ait olmadığını resimlerdaki kişinin arkadaşı olduğunu okumuştum. ayrıca yeni resimler veya ıslak resimler istemelrine rağmen arkadaşım izin vermiyor diyerek istekleri geri çevirdi. yine bir sene geçmiş olmasına rağmen herhangi başka bir resimde paylaşmadı. buda enteresan. zira böyle bir başarılı sonuçlar alan kişi bence videosunu bile hd çeker bütün platformlara koyar. kesin sahte demiyorum ama çok büyük bir ihtimalle kandırmaca gibi duruyor.
    evet arkadasıymıs şimdi okudum geri belki öyledir ama umut işte

Bloqueo DHT,PGD2-Finasteride y Indometacina 2%Crema 4 meses

paylaşımın oldugu bu sitede başka kullanıcılarda sonuçlarını paylaşmış.elimden geldiğince bütün sayfaları okuyup anlamaya çalışıyorum.bence bu etkeni kullanmaya değer.en azından aklımızda kalmaz kullansaydım ne olurdu diye..yalnız ben bunu sadece garnierle yapıp ama sadece bu etkeni katarak kullanıcam.kullanım bölgem sadece şakaklara uygulayarak test etmek istiyorum.acaba krem olarak neye karıştırıp kullanabiliriz.ketoralle karıştırsak sıkıntı yaşarmıyız.

İşte bunlar hep kendini imha teorisi....

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bunlar hep kendini imha teorisi....
    sahte mi demek bu

Sayfa 3/38 İlkİlk 1234513 ... SonSon