Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Sebamed Saç Dökülmesi Şampuan

Moderatör
    Cogu sampuani denedim sebamedide.sebamed kuru saca iyi gelmiyor.kizariyor pullandiriyor deri dokuluyor.bi arkadasin onerisi uzerine pirdolin aldim.pullanma gitti kasinti minimum uyusukluk azaldi sac hacmi artti.dokulmeye etkisinden yana birsey beklemiyorun hacim sagladi bana yeter.dermadolin daha iyisi haliyle daha pahali.bir dahaki sefere onu alicam.birde meyankoku kur u icine kattim yuzume ve sacima extra olarak ta kullaniyorum.yuzumde asiri cikolata yememe rahmen olumlu sonuc goruyorum denemeye devam.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cogu sampuani denedim sebamedide.sebamed kuru saca iyi gelmiyor.kizariyor pullandiriyor deri dokuluyor.bi arkadasin onerisi uzerine pirdolin aldim.pullanma gitti kasinti minimum uyusukluk azaldi sac hacmi artti.dokulmeye etkisinden yana birsey beklemiyorun hacim sagladi bana yeter.dermadolin daha iyisi haliyle daha pahali.bir dahaki sefere onu alicam.birde meyankoku kur u icine kattim yuzume ve sacima extra olarak ta kullaniyorum.yuzumde asiri cikolata yememe rahmen olumlu sonuc goruyorum denemeye devam.
    Hocam pirdolin bende son ay kullandim sacli deriye kesinlikle iyi geliyor salisilik asit falan var. Yalniz hacim basta temizlikten dolayı oyle gelmisti sonralari kremsi gelmeye basladi yumusadi saclarim anlamadim.

Moderatör
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam pirdolin bende son ay kullandim sacli deriye kesinlikle iyi geliyor salisilik asit falan var. Yalniz hacim basta temizlikten dolayı oyle gelmisti sonralari kremsi gelmeye basladi yumusadi saclarim anlamadim.
    Aynen iyi temizlendiği için benim saçlar dolgunlastı.Digerleri deriye iyi gelmiyordu.Bu arada dermadolin genel markasıymış.Model olarak Ceradolin en iyisiymiş.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam sebamedin Saç sökülmesi için olan cildi fena kızartıyor.Ben 2 ay kadar kullandım boyun ve yüz kısmı kızarıp kaşınıyordu.
    Benim saçlarım yaglı oldugu için Yağlı saçlar için olanını kullanmaya basladım ve daha memnun kaldım.

Şimdi ise Proznic Mor kutu olanını kullanıyorum ve cok memnunum sımdılık.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Moderatör
    Aynen yağlı saçlara iyi geliyor sebamed.Kuru saçları iyice yıpratıyor.Temizlik çok önemli,temizliğin neyle yapıldığı cok daha önemli.pirdolin benim saça iyi geldi yıpratmıyor kısacası.
    Eleanor Roosevelt

Sayfa 2/2 İlkİlk 12