Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Miracle Losyona Androcur ekleyenler?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ben tedaviye tekrar başladım. Bu sefer Miracle losyona 5 adet androcur ekledim. Kasıklar'da rahatsız edici bir ağrı başladı bende. Sizde aynı problem oldumu, kimsede? Ne yapmalıyım bu durumda? 4, 5 günde geçmezse Standart Miracle ile devam etmeyi düşünüyorum.
    Hocam dermarolleri miracleden once kullanma hele helede icinde androcour varsa yan etki yapiyor .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dermarolleri miracleden once kullanma hele helede icinde androcour varsa yan etki yapiyor .
    Uyarın için teşekkür ederim. Siz'de nasıl bir yan etki yaptı? Bu tür problemle karşılaştınız mı?

Bende daha yeni başladım miracle losyona ve çok faydasını gördüm. Dökülme durdu henüz 12 gün olmasına rağmen. Losyon bozuldu galiba güzel kokusu etkisini kaybetti. Yeni kür hazırlarken daha etkili olması için androcur eklemek istiyorum kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi etkiler ve yan etkiler konusunda

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    androcur bende ekledim. ama 2 adet ile sınırlı yani 15 günlük losyon için 2 adet. 3 adet 4 adet denedim yine aynı sanırım üzerini saçlı deri geçirmiyor. 2 nin üzeri boşa yani.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123